Společnost Matějovský připravila kolekci pestrobarevných dek.

Zachumlat se do deky a vychutnávat si lenošení u krbu, televize nebo knížky, kterou si už nějakou dobu chceme přečíst. Tak bychom si mohli představovat ideální odpočinek v teple domova. Výborným společníkem pro takové chvíle může být deka, která zahřeje a dodá odpočinku to pravé pohodlí. Atraktivní vzory, neotřelé barevné kombinace, přírodní materiál a kvalitní zpracování, to vše najdete u luxusních bavlněných dek společnosti Matějovský. Díky hustému vlasu mohou sloužit i jako přehozy, neodolatelně hřejivé a hebké. Blíží se Vánoce, a proto deka může být zajímavým dárkem, který přijde vhod nejen v zimě.

Každý si možná představujeme svůj koutek pro takové lenošení jinak, něco však mají všechny společné. Chceme mít pohodlí, vyhledáváme teplo a chceme se cítit po všech stránkách příjemně.  Kožešiny na zemi i v  lenoškách sice naplňují romantické představy o rodinném sezení u krbu, ale smysl pro praktičnost i pohodlí nás už dávno vede k tomu hledat něco jiného. Co by to však mělo být? Něco hřejivého i stylového jako kožešina, něco hebkého i dostatečně velkého, do čeho se můžeme krásně zachumlat. Něco, v čem můžeme lenošit u televize i u krbu, ale pod čím můžeme i spát. 

Kolekce luxusních bavlněných dek s hustým vlasem od společnosti Matějovský splňuje všechny naše požadavky na pohodlí a účelnost. Deky z této kolekce jsou určeny k nejrozmanitějšímu použití od přehozu přes hřejivou společnici pro denní odpočinek až po přikrývku na spaní. Zajímavé vzory v různých barevných provedeních přímo vyzývají, aby se deka stala součástí interiéru a přispěla k pocitu pohody.    

Kdo takovou deku vyzkouší, jistě si ji oblíbí. Pak už je jen krůček k tomu dopřát stejnou slast někomu, koho máme rádi. Vánoce se přece blíží a inspirací na vánoční dárky není nikdy dost.

Matějovský

Bavlněné deky, Matějovský – povlečení, 160 x 220 cm, cena: 1190 Kč

Matějovský

Bavlněné deky, Matějovský – povlečení, 160 x 220 cm, cena: 1190 Kč

www.matejovsky-povleceni.cz

Novinky společnosti Matějovský můžete sledovat i na Facebooku: www.facebook.com/povlecenimatejovsky

Reklama