kynychováV soutěži Vyhrajte knihu Zachraňte si život s Hankou Kynychovou jste mohli získat nejen tuto knihu s Hančiným podpisem, ale dédvédéčka z edice HEJBEJTESE!

Kdo tedy vyhrál?

  • Čtenářka Evava: 1. místo: Celá edice dévédéček HEJBEJTESE, včetně osmého dílu a Hankou podepsaná knížka Zachraňte si život s Hankou Kynychovou.
  • Čtenářka AlenaL: 2. místo: Dévédéčko Total Body Forming a Hankou podepsaná knížka Zachraňte si život s Hankou Kynychovou.
  • Čtenářka Kaon: 3. místo: Hankou podepsaná knížka Zachraňte si život s Hankou Kynychovou.

K výhrám všem gratulujeme! Ceny vám přijdou poštou.

Zachraňte si život s Hankou Kynychovou - křest

kynychova

Křest knihy moderoval Honza Musil, kmotrou se stala vedle modelek Lucie Kachtíkové a Evy Jasanovské herečka Zlata Adamovská. Kniha poradí, jak si vyčistit jídelníček a jíst jako lidi a také jak se hýbat a neničit si tělo.

Chtěla jsem touto publikací docílit, aby se lidé zamysleli nad tím, jak se starat o své zdraví a postavu jednoduše a efektivně. Vždyť cítit se a vypadat dobře, být zdravý a šťastný, by mělo být pro každého z nás prioritou," prozradila Hanka Kynychová, která si vybrala do role kmotry Zlatu Adamovskou právě proto, jak vypadá a jak o sebe pečuje. „Paní Adamovské si velmi vážím a je to pro mě živoucí příklad, jak by o sebe měla žena pečovat. Jsem moc ráda, že se mnou knihu dnes pokřtila," řekla Hanka Kynychová.

Kniha by nevznikla bez příspěvků odborníků, kteří s Hankou Kynychovou spolupracují. Jak vyčistit jídelníček radí nutriční specialistka Monika Divišová, mýty a fakta o mléčných výrobcích prozrazuje odbornice na moderní výživu Ludmila Oliveriusová. Do pověstného zdravého životního stylu pochopitelně patří vedle zdravé stravy a dostatku pohybu také správný pitný režim, o kterém hovořil trenér kulturistiky a výživový poradce Ludvík Pokorný. Kniha je unikátní také v tom, že obsahuje životní příběhy lidí, kteří nevěděli co se sebou a právě rady odborníků z této knihy a vlastní rozhodnutí ke změně života jim ukázaly správnou cestu k zdravějšímu a šťastnějšímu životu. Nechybí řada zdravých receptů, které si snadno a rychle může každý připravit.

Na vzniku knihy se podíleli partneři Tefal, Rajec, Penam a Madeta.

Kam dál?

Reklama