Pokud máte doma malé děti, určitě s nimi hrajete doma hry. My jsme pro vás s kolegyní Vendulou vyzkoušely báječnou hru Monopoly Junior Frozen, která určitě nadchne vaše malé holčičky. Samozřejmě i jejich bráchy, ale celý příběh o Elze, Anně a Olafovi milují hlavně holčičky. I když je venku vedro a prázdniny klepou na dveře, nechte se vtáhnout do této zábavné mrazivé hry.

Klára

frozen

frozenTuto hru jsem hrála se svou zvídavou šestiletou neteří, která miluje postavy z této pohádky a ráda se převlíká do těchto kostýmů. Proto přijala hru s nadšením! Navíc, hra má jednoduchá pravidla, která bez problémů zvládají malé děti a propojení s postavičkami oblíbené pohádky je skvělé. Jakmile Eliška hru pochopila, chtěla ji hrát stále dokola, nejen se mnou, ale i s maminkou, s bratrem, s babičkou. Hráli jsme ji ve třech a byla to opravdu zábava. Nejlepší recenzí je, že si dítě hru oblíbí a rádo se k ní vrací. Takže, jestli zvažujete koupi hry za vysvědčení nebo na prázdniny, Monopoly Junior Frozen je výborným tipem.

monopoly

 

mono

Vendula

MonopolyOpět se bude obchodovat, jak je u hry Monopoly běžné, ale tentokrát to nebude s domy, ale s místy, které připomínají animovanou pohádku a vše bude pokryté sněhem a ledem. Budete totiž v zakletém ledovém království.

Zima vás tedy bude provázet celou hrou. Princip je jednoduchý. V první kole nesmíte zaváhat a kupovat vše, na co stoupnete. Od prvního kola se totiž bude odvíjet celý váš osud. Ten, kdo bude vlastnit nejvíce majetku, vítězí. Záleží jen na vašich hodech kostkou, moc taktiky zde neuplatníte.

Pravidla pochopí hravě i pětileté dítě. Hra je navíc příjemně rychlá. Více jak pět kol nečekejte, do dvaceti minut máte rozhodně odehráno. Hra je pro dva či tři hráče.

U nás je u každé hry spousta emocí – buď těch šťastných vítězných, či naopak plných smutku, to když vyhraje jeden z rodičů… Každopádně hru máme rádi a myslím, že je ideální pro malé hravé holky, které zbožňují Elsu, Annu a Olafa.  

 

 

Monopoly Junior Frozen

Rozmrazte své zmrazené přátele v této Disney Frozen tematické hře Monopoly pro děti! Rychlá hra na obchodování s oblíbenými postavami z filmu Ledové království. Děti se připojí k Anně, Else a Olafovi na dobrodružné cestě přes Arendelle. Cestou kupují nejkouzelnější místa. Ten, kdo nasbírá nejvíce peněz, nechá roztát zmrazené srdce a vyhraje! Bavte se s celou rodinou v zábavné verzi Monopoly Junior Frozen! Tuto hru otestují 4 maminky.

Reklama