Je to možná hloupost, ale mě by zajímal názor čtenářek tady na magazínu Žena-in. Chci vědět, kterou polohu prkénka považujete za správnou. U nás se záchodové prkénko vždycky nechávalo dole. Asi také proto, že doma byla převaha holek, takže jeden chlap si prostě musel prkénko zvednout.

Ale pak ho musel zase dát dolů!

Je to snad někde tak, že je prkénko doma pořád nahoře a dolů si ho dává dáma? Nikde jsem to nezažila. Až jednou, když se rodiče rozváděli, přestal být otec ohleduplný ke komukoliv rodině, přestal brát zřetel na své staré zvyky i na záchodě a začal prkénko nechávat nahoře.

 

Neměli by si chlapi spíš také sedat?

Už jsem slyšela několik příběhů o chlapech, kteří si sedají vždycky. Ale kde jsou? Já jsem se nikdy s žádným takovým nesetkala.

Když jdu na záchod po chlapovi, často jsou po něm všude okolo mísy kapičky. Výjimkou není ani celá kaluž. Prostě se do mísy vůbec netrefí! Jak to?! To na to nevidí? Není schopen se trefit do nádoby o průměru poctivých třicet centimetrů?

Kdo bere kýbl a po pánské návštěvě gruntuje celou koupelnu, protože se mu na nohy zaschlé kapičky lepí? No já, ženská nebohá!

Na dětském táboře se nám jedno dítě pořád počurávalo. Odmítalo chodit na záchod. Byla jsem velmi taktní a snažila se, aby se o mokrých kalhotách žádné jiné děti nedozvěděly a snažila se různými způsoby přesvědčit to nebožátko, aby to do kalhot už nedělalo. Nic nepomáhalo. Holčička si čurala do kalhot stále, takže přišla nová taktika. Prostě jsem to zařídila tak, aby ten její zadek všichni viděli. A byl klid.

Jenže mám snad tohle udělat doma? Nebo se mám pořád na návštěvu tvářit, jako že se nic neděje a že je příjemné, mít tady takové vtipné chlapíky, co se už odmalička snaží jen trefit? V duchu řeším, jak po jejich odchodu budu máčet hadr a utírat tu spoušť.

 

Měli by si chlapi sedat?

Mělo by být prkénko nahoře, nebo dole?

Reklama