Zdravím Ženy-in!

Doufám, že dnešek je začátkem lepšího počasí, jsem z té zimy strašně zničená. Začátky mi nevadí, myslím si, že nám zpestřují život. Můj nejtěžší začátek byla ve 45 letech práce s počítačem. Do té doby mě na veškerých spotřebičích zajímala pouze funkce zapnout a vypnout. Takže když jsme si pořídili nový televizor a video, děti mně připravily lísteček, kde jsem měla návod typu: zmáčkni nejdřív červený čudlík, pak ten třetí v druhé řadě... ale naučila jsem se to!

A pak nás ve školství začali tlačit do počítačů. Byla to moje noční můra! Do začátečníků jsem chodila 2x. Po prvním kursu jsem se dostala ke spuštění a vypnutí, a protože jsem se bála, že to rozbiju, tak jsem měla víc strachu než znalostí. Po absolvování kurzu pro začátečníky podruhé jsem se přihlásila do kurzu pro pokročilé. Bylo to pro mě fakt hodně těžké, ale když jsem pochopila, že většinou se dá to spletené opravit  - bylo vyhráno.

A protože jsem knihomol a miluji filmy a zajímá mě vše okolo, po objevení možností internetu jsem si vloni nadělila počítač k vánocům... Takže já říkám : Milé ženy, nebojme se nových začátků. Jsme přece šikovné holky a nás hned tak něco nerozhází!

Krásný den a ještě hezčí víkend všem přeje Eva


Milá Evo,

právě dnešní den je ve znamení mého statečného boje s přístrojem, o kterém píšete, že býval Vaší noční můrou.

To víte, člověk počítač užívá nějaký ten rok, ale znáte to... nová práce... nové nároky. Ale inspirovala jste mě. Jsme přece šikovné holky, ne?

Krásný zbytek dne i víkend

Reklama