K návratu do pracovního a školního režimu neodmyslitelně patří elektronika, která nám vylepšuje a zpříjemňuje život. „Rozhodli jsme se s letošní kampaní začátek školního roku zpříjemnit a přichystali jsme tak stylovou výbavu pro každý den“, vysvětluje smysl kampaně Kateřina Hanušová z oddělení marketingu obchodů Albert.

al1.jpg

Zákazníci tak mohou sbírat body na výbavu od značky Niceboy se slevou až 60 %. Vybírat mohou z produktů pro každodenní používání, jako jsou chytré hodinky či sluchátka. Rozšířit mohou ale i svou gaming výbavu s počítačovou myší, podsvícenou klávesnicí či bezdrátovým reproduktorem. Produkty Niceboy jsou k dostání ve všech hypermarketech a supermarketech Albert.

I mazlíčci si přijdou na své
Tentokrát budou potěšeni kromě zákazníků i domácí mazlíčci. Na své si přijdou především kočky a psi. „Poprvé jsme se rozhodli do naší kampaně přidat i hračky a doplňky pro naše chlupaté miláčky. Vybírali jsme z těch nejoblíbenějších produktů a věříme, že budou mít u zvířecích zákazníků úspěch,“ dodává k doplňkové kampani Kateřina Hanušová. Produkty od značky AKINU a HUHU Bamboo jsou k dostání se slevou až 65 % a pouze v hypermarketech Albert.

al2.jpg

Rychlejší sbírání bodů
Tak, jako při každé sběratelské kampani, získají zákazníci za každých 200 korun vynaložených na nákup zboží v obchodech Albert jeden bod. Body navíc lze získat i za partnerské produkty, které jsou označeny vždy v aktuálním letáku. V této kampani sbírají zákazníci pouze osm bodů. Albert dává jako dárek v případě používání klasické papírové kartičky tři body, při využití aplikace Můj Albert navíc místo tří bodů dokonce čtyři.

Věrnostní kampaň probíhá v obchodech Albert od 17. srpna do 4. října 2022,
nebo do vyčerpání zásob.

Více informací, přehled produktů a úplná pravidla najdou zákazníci v informačních letáčcích, v aplikaci Můj Albert, obchodech Albert nebo na webových stránkách

www.albert.cz/niceboy  a www.albert.cz/mazlicci 

62fb6cde370e7obrazek.png

Reklama