S vybranými čtenářkami jsme se sešli, vyfotili jsme je a předali jim produkty KetoMix, díky kterým se nyní mohou těšit na úbytek nechtěných kilogramů. Bylo to velmi milé setkání. Těšíme se, až je uvidíme příště, na jejich proměnu a rozzářené obličeje.

Úvodní článek, kde jsme vyhlásili pět čtenářek najdete na této stránce: Kdo s námi bude hubnout s KetoMIX dietou?

Jak se mají a co prožívají naše čtenářky na začátku projektu s hubnutím? Zeptali jsme se výživové poradkyně Moniky, která je s vybranými čtenářkami ve spojení
Jana, Blanka, Zuzana, Lucie a Kristýna se nyní nacházejí v prvním týdnu hubnutí s KetoMixem, Jejich tělo zažívá abstinenční příznaky po cukru a s tím často přicházejí i nepříjemné pocity. Není ale nutné z toho mít strach, je to zcela běžné, nebude to trvat věčně a za pár dní se budou cítit skvěle.

Každé tělo je jiné, někdo má to štěstí, že si přestupu do ketózy ani nevšimne a někdo může prožívat takzvanou ketochřipku. Často se dostaví slabost, podrážděnost, nevolnost, trávicí problémy, bolest hlavy, žízeň – to vše je normální. Tělo se učí místo cukrů používat jako zdroj energie takzvané ketonové látky, které vytváří z vašich tukových zásob. Je dobré proto dostatečně pít, nevěnovat se žádným náročným aktivitám, odpočívat, a kdyby se někdo z naší pětice se cítil hladový nebo slabý natolik, že se to nedá vydržet, bez výčitek si může dopřát nějaké jídlo doporučené pro druhou fázi – tedy maso, vajíčko, sýr. Ketózu tím neohrozí, není nutné se toho bát.

Někoho mohou trápit již zmíněné trávicí problémy nebo nadýmání. Je to proto, že trávicí trakt si zvyká na novou stravu a hlavně na vyšší příjem vlákniny. V těchto případech doporučuji ubrat na příjmu zeleniny a přijímat ji především v tepelně upravené formě, která je lépe stravitelná. Pomoci může i popíjení dětského čaje.
Jakmile bude tento první týden za nimi, mohou se těšit už jen pohodlné a rychlé hubnutí. Tělo se každým dnem učí lépe využívat ketonové látky, vy díky tomu budou mít síly na rozdávání a váha bude klesat.

Držím jim všem palce a kdykoliv se mne budou chtít na něco zeptat – ráda jim poradím. Těším se na jejich výsledky! Monika Poradkyně KetoMix
Partnerem projektu je proteinová dieta s produkty KetoMix. 

Naše články:

Reklama