Další příspěvek a další pejsek, labradorský retrívr Al. Ale dozvíte se i něco o kocourech. To vše v příspěvku čtenářky Martiny.

Moc Vám děkuju za příspěvek, milá Martino, ať si s Alem užijete hodně legrace. Pěkný den.


Ahojte všichni,

tohle je krásné téma. To se bude psát. :-)

Ne, ale vážně, já mám zvířata moc ráda. Všechno začalo kocourama. Měli jsme celkem 4 kocouří potvory. Nejstarší byl Mikeš 1, kterého jsem dostala od rodičů. Samozřejmě dovlekl domů blechy, já byla tehdy na vývrtku. Blechu jsem neznala, a tak jsme propukla v celkem slušnou hysterii. Nakonec jsme se potvůrek zbavili a posléze nám Mikeše 1 přejelo auto. Aby toho nebylo málo, tak ne úplně. Chudák se doplazil domů, kde jsme ho s dětmi našli s úplně zlomenýma zadníma nožičkama (otevřená zlomenina obou nohou). Jeli jsme na veterinu, kde dostal injekce od bolesti, antibiotika a klid. Statečně všechno přečkal, než na jaře zmizel bůhvíkam.

Po půlroce jsme dostali Mikeše 2 a malého černého Bobíka.

Ti nám dělali radost asi 4 roky, než se jeden za druhým postupně ztratili opět neznámo kam. Prostě jarní pudy byly silnější, než pouto k člověku.

Kuba, tak se jmenoval poslední z kocourů byl vlastně zachráněné miminko. Ten s námi žil bohužel velmi krátce cca 2 roky, než nám ho nějaký ...gauner... otrávil.

Nakonec jsme si pořídili největšího a nejvěrnějšího přítele člověka PSA.

Jmenuje se Al, je to labradorský retrívr a je to neskutečné zvíře.

Myslím, že si nás všechny doma omotal kolem prstu a když něco provede, dělá, jakože on to nikdy neudělal, nebo že tam nikdy vlastně nebyl. Kdo by mu neodpustil, když se kouká tak milýma a láskyplnýma očima.

Člověk může srovnávat, ale řeknu Vám, mít psa je prostě ohromná věc. Je vám věrný, stojí při vás, raduje se z každé maličkosti i třeba z toho, že se vrátíte domů a hned vám skáče do náruče. Dává najevo štěstí, dokonce se i usmívá (teda to jsem náhodně vypozorovala z grimasy). Ala máme už 3 roky a jsme skutečně rádi, že tu s námi může být a že tu s námi je. A ještě jedna malá fotečka našeho psího kamaráda...

al

Martina

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Tématem dnešního dne je: Jak odměňujete své zvířecí mazlíčky?

  • Máte doma nějaké zvíře? Jaké?
  • Co na něj zabírá, máte nějakou vyzkoušenou věc?
  • Čím ho odměňujete - jídlem? Procházkou? Návštěvou psího salónu? Nebo třeba výletem?

Jednou z odměn může být samozřejmě jídlo - slibujete někdy zvířatům za odměnu piškot? Nebo nějakou jinou dobrotu? Jedna z vás má šanci získat skvělý dárek za svůj příspěvek!

laskaPartnerem tématu je firma Pedigree, která má pro vás úžasnou nabídku!

Jedna ze čtenářek získá speciální odměnu od partnera: Balíček s pamlsky Pedigree v hodnotě 1 000 Kč! Tak neváhejte a pošlete nám svůj příspěvek do dnešních 14.30 hodin na adresu redakce@zena-in.cz, heslo je ODMĚNA.

laska

Projekt: Odměňte je za lásku!

Květen je měsíc lásky. Rozdávat lásku se vyplácí v jakékoli podobě, protože život bez lásky nestojí za nic. Lásky k druhému člověku, k partnerovi či partnerce. Láska však má mnohem více podob, může jít i o lásku k sobě samému nebo o lásku ke čtyřnohým mazlíčkům...

Odměnte svého mazlíčka za lásku, kterou vám dává pocítit každý den! Nová prodejní aktivita s názvem „Odměňte je za lásku!“ je založená na poskytnutí slevy na celé portfolio Mars Petcare. Aktivita v tematickém duchu Máj - lásky čas bude probíhat přibližně od 15. dubna do 31. května 2013 formou slevy na kvalitní značkové produkty Pedigree, Frolic, Chappi, Perfect Fit, Whiskas, Kitekat a Dreamies ve vybraných řetězcích.

Reklama