Hezký den, věřím, že sny se někdy splní a něco mají do sebe!

Jednou se mi zdál sen, docela byl běžný, byli jsme venku s rodinkou, koupili jsme si kafe a seděli na zahrádce. Děti si hrály, my pokukovali na kolemjdoucí lidičky, no a plkali o nových věcech. Za chvíli začalo pršet a šli jsme ke mně na skleničku. Otevřela jsem víno, brambůrky, olivy, prostě vše, co patří k vínečku, bylo toho moc, zapomněla jsem na svíčku, to já miluji - zapálená svíčka a sedět v kole a bavit se.

Prostě pohoda, po pár hodinách to s námi vypadalo bledě, přibyly k tomu dvě lahvičky vína a my byli trochu společensky unaveni a ustlali jsme si všichni u mě. :) Jen ty svíčky hořely a hořely, až to chytlo ubrus, potom koberec, závěs a začalo hořet, to mě vzbudilo a i ostatní.

V tom snu jsem se trochu popálila a jen jsem vykřikla a vzbudila se a zjistila, že v obýváku bylo malé světýlko a já tam šla, otevřu dveře a zrovna svíčka, kterou jsem zapomněla zhasnout, se převrhla a už to chytlo ubrus a v ten moment jsem já zakročila! Kdyby nebylo snu, tak nevím :).

Věřím, že sen se může stát osudným


Dobrý den,
díky moc za zajímavý příspěvek o věšteckém snu! To je výtečné, že vám to tak hezky funguje. To kamarádka jednou na koleji usnula a svíčka skoro propálila desku stolu. Byla to „kvalitní“ totalitní dřevotříska, takže těch sazí všude! Jejej!

Máte věštecké sny? Napište nám o nich na adresu redakce@zena-in.cz!