„Jsem nadšená a překvapená, že se obrazy líbily a vytvořily takovou atmosféru s jakou jsem je malovala. Nečekala jsem, že to bude mít takovou pozitivní odezvu. Je tu celkem 33 obrazů. Maluji dva roky, prolíná se zde temné období, což jsou začátky, kdy jsem začala v roce 2020, a potom jsou zde světlejší obrazy z lepšího období,“ svěřila se na své první vernisáži autorka Lucie Volfová. Obraz domů si mezi prvními vybrala herečka Lucie Benešová. Zaujalo ji umělecké dílo Hory. „Ta barevnost, zlatá a béžová, to byla láska na první pohled. Vybrala jsem si ho pro sebe, ale ještě nevím, kam ho dám. Moc se mi líbí kombinace starého s novým. Máme starý interiér, ale myslím si, že to moderní, tam patří,“ svěřila se herečka, která sama občas doma maluje. „Maluji a občas dělám i fotografie, ale velmi kýčařské a naivní. Je to spíš relax, doma mi visí asi dva obrazy. Maluji podle fantazie,“ dodala s úsměvem Lucie.
63453cbac54d2obrazek.jpg

S prázdnou z vernisáže neodešla ani modelka Aneta Vignerová, která se malování, jak přiznala, věnovala v dětství. „Chodila jsem do Lidové školy umění, kreslila jsem ráda, ale kreslí určitě lépe moje maminka, ta mě k tomu vedla,“ svěřila se kráska, která si uměleckým dílem vyzdobí nový byt. „Obraz si dám do chodby jako vstupní obraz, když jsem někdo vejde, aby vytvářel příjemnou atmosféru,“ řekla modelka, která dorazila v modelu, jež společně s módní návrhářkou Martinou Pipkovovu Loudovou v rámci své kolekce, navrhla. „Do budoucna něco dalšího vymyslíme, momentálně na to bude i více času i energie,“ řekla Aneta Vignerová.

63453d26ab52cobrazek.jpg

Slavností vernisáže se zúčastnila také Kateřina Bohatová. Svůj herecký talent předvádí Kateřina pravidelně nejenom na jevišti, ale také před televizní kamerou, se štětcem v ruce ji prý tvořit neuvidíte. „Jsou tady hodně zachycené emoce a prostor, obrazy Lucie mi jsou hodně blízké. Jako malá jsem možná pár abstraktních obrazů vytvořila. Ale jestli něco opravdu neumím, tak je to malovat. Jsem nešťastná i když se hrají aktivity a musím namalovat nějaké slovo. Tento talent mě obešel obloukem. Manžel je na tom podobně a teď si děláme legraci z toho, jak na tom bude náš tříletý syn,“ svěřila se Kateřina Bohatová, které to na vernisáži v modelu návrhářky Martiny Pipkové Loudové, neuvěřitelně slušelo.

63453cd76de44obrazek.jpg

S malováním je na tom podobně také seriálová herečka a hvězda Primy Natálie Halouzková. „Obrazy se mi moc líbí, kdybych si měla vybrat jeden, tak to nezvládnu. Lucie říkala, že začala před dvěma lety, ale rozhodně to nevypadá. Jako laikovi se mi to moc líbí. Já osobně nemaluji, nemám na to talent, ale ty obrazy mi vnuknuly myšlenku, že jako relax to musí být skvělé,“ svěřila se mladá herečka, která je aktuálně v jednom kole, vedle natáčení seriálu Dobré zprávy se pustila také do divadla a nazkoušela svou první jevištní roli v muzikálu Biograf láska. „Všichni jsem nadšení, je to odraz toho, že se zkoušelo s velkou pílí a láskou. Je to moje první divadlo celkově, byla jsem hozena do vody, první tři týdny jsem nevěděla, co tam dělám, ale dopadlo to skvěle. Měsíc a půl zkoušení byl intenzivní a skvělý. Ta atmosféra, která tam po celou dobu byla se ve finálním výsledku odrazila,“ dodala mladá herečka na vernisáži obrazů Lucie Volfové.

63453d5a56cb0obrazek.jpg
Fotokredit: PR SOUP