Mindráky? Nikdy jsem žádné neměla, až poslední 2 roky. To když mi to začalo ,,tam dole“ šedivět... Vím, příroda, ale v 38? Zdá se mi to brzo. Zatím to řeším tak, že holím, ale co dál? Slyšela jsem, že některé ženy používají i barvu. Není to ale nebezpečné? Řeší to nějak i jiné čtenářky? Nebo jsem z toho zamindrákovaná jenom já?
zauzka
Milá Zauzko,
já bych to tak problematicky neviděl. Už jsem to dnes psal – není to vada, je to vlastnost. Tak z toho udělejte přednost. A na stranu druhou… Oholit to můžete vždycky!:))
Nový komentář
Komentáře
Když se holíš, není co řešit
bonda:
tak to jsi mě svou odpovědí rozesmála , pa pa, fakt dobrá čau
poradila bych se s gynekologem
nic si z toho nedělej,na tom svět nestojí
Brazilská depilace
a pokud se rozhodneš pro barvení, tak se třeba o druhu barvy poraď s gynekoložkou
většina chlapů taky neřeší, když jim zešediví vlasy a ti co se barví dost často vypadají nepřirozeně
wich: To Ne e, bobr je bobr!!!!
Jednoduché řešení - neřešit barvy a jiné prkotiny a vzít je útokem žiletkou, stejně to působí mnohem estetičtěji než bobr
To jsem nevěděla že se šidivi i dole
aspoň vim co mně čeka.
No,Zuzko buď ráda,že má ještě co šedivět!!!Jsou roby,které v padesátce nemají nic.Zato ale přeci nikdo nemůže
.Myslíš že to má vliv na změnu chování tvého partnera??pokud ano,tak je to Vůl.
no to jsou moc hezký barvy:-)))
Az muj mohawk celej zesedivi, a ze to taky dlouho trvat nebude, hodlam ho barvit na ruzovo, fialovo, cerveno...
tak prostě holit
to jsou teda starosti
lepší být dole šedivá než vážně nemocná
Buď ráda že jsi šedivá a užij si to zachvili tam nic nebude.
cože? dole to tež šediví jo? slyším poprvé
Juana: ta hláška je super,musím si to zapamatovat.