Děkujeme za první příspěvek na dnešní krášlící téma. Poslala nám ho čtenářka s nickem 13042000 a vzpomíná v něm na své líčící začátky.

Milá redakce, milé čtenářky, líčím se ráda. Snažím se, aby to bylo vkusné líčení i když mé začátky nebyly zrovna nejhezčí. Obejdu se bez šminek o víkendu a o dovolené, líčím se pouze do práce, nebo v případě momentální situace, když jdu na pohovor.

Mám doma kompletní make-up, ale ne vždy ho používám. V létě spíš jen oční stíny, řasenku, korektor a rtěnku. V zimě, zvlášt když jdeme na ples, tak se snažím nalíčit kompletně a hlavně krásně.

Začala jsem se líčit někdy v 16ti letech, kdy byly v módě černé linky. Dodnes si pamatuji, že jsem se na chalupě líčila na nějakou zábavu a když jsem se slovy, že teda jdu, vyšla ven, táta se na mě podíval a prohlásil, že vypadám, jako kdybych prolezla komínem a pokud někam chci jít, tak že se mám jít okamžitě umýt. Protože by mi skutečně nedovolil odejít, tak jsem to radši umyla. I když si vzpomenu, co to dalo práce, než se tužka nahřála, aby chytla co nejvíc do černa.

Jaká byla tenkrát ta zábava, už si ani nepamatuju, ale dodnes si pamatuju, jak mi táta nechtěl dovolit odejít. A já si myslela, kdovíjak nejsem krásná.

nick: 13042000

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Otcové tomu nerozumějí, měla jste si vzít šminky s sebou

Jak s elíčíte vy , millé ženy-in?Co všechno skrývá vaše kosmetické taštička? Jak dlouho vám trvá, než se nalíčíte do práce? Upravujete si make-up i během dne? Pro koho se vlastně líčíte?

Líčíte se i o dovolené nebo o víkendu? Pokud ano, s kterými kosmetickými přípravky si vystačíte? Co nejraději zdůrazňujete? Oči, nebo rty? Je něco, co se snažíte zamaskovat? Vzpomenete si ještě na své „líčící“ začátky?

Napište nám pod heslem (předmětem e-mailu): Moje nejoblíbenější zkrášlovalo:

na adresu redakce@zena-in.cz

Za svůj příspěvek můžete získat tuto krásnou cenu značky Oriflame

cena

 

 

Reklama