Dobrý den,

hraní je moc hezká zábava, která odreaguje mysl a navodí pocit štěstí.

Jako malá jsem si hrála na všechno možné: na doktorku, prodavačku, opravářku, na maminku, učitelku....

Dokonce jsem i u dědečka v dílně zatloukala do dřívek hřebíčky a vyráběla různé věšáčky a výrobky, ale nebyly moc použitelné.

Doma jsme si s bratry hráli na kovboje. Vozili jsme se na zádech a stříleli z dětské pistole (samozřejmě jako). Při našich hrách doma se také mnoho věcí rozbilo.

Jednou jsme si třeba hráli na tělocvik a skákali jako žáby a při výskoku jsme rozbili celý lustr. Naši tenkrát nebyli vůbec nadšeni a museli koupit nový.

No, a v pubertě jsem si spíš hrála na dospělou, i když jsem jí ještě tenkrát nebyla. Vždycky jsem vypadala starší a před klukama jsem si kolikrát i přidávala roky.

Když jsme chodili s mým manželem, tak to jsme hráli především takové erotické hry. Hlavně na učitelku a žáka nebo na doktora a pacientku.

A teď, když máme malou dcerku, tak to si hrajeme především s ní. Hraje si strašně moc ráda, a to na cokoliv. Ale hlavně na schovávanou nebo s míčem, nebo ve vaně. Vymýšlíme pro ni různé hry a ji zajímá úplně všechno a je šťastná, že se jí věnujeme. Manžel to umí ale tak nějak lépe. Ten se s ní tak vyblbne, má úžasnou fantazii.

Ještě musím připomenout, že manžel rád relaxuje u her na počítači. Mě teda tato zábava moc nebere, ale chápu to. Vydrží u toho i několik hodin, ale to většinou po práci na zahradě, když je unavený a jen tak prý odpočívá a procvičuje zároveň mysl.

Tak to byl takový můj životopis hraní.

Hraní je opravdu krásné, zvláště, když má člověk fantazii, chuť a čas a je krásným zpříjemněním života.

Lucie


Milá hravá Lucie,
děkuji Vám za Váš úžasný životopis hraní :-)!

Jako malá jsem si také ráda hrála na učitelku. Nejraději jsem dávala fiktivní pětky spolužačkám, které jsem neměla příliš ráda :-).      

    

Téma: Hrajete si?
Kdo si hraje, nezlobí...

Je to ale pravda?

 

Máte svoji oblíbenou hru?

Luštíte křížovky, hrajete piškvorky?

Znáte sudoku?

 

A co počítačové hry?

Věnujete jim každou volnou minutu...

nebo je nesnášíte,
protože manžel i děti jsou raději s nimi než s Vámi?

Sázíte každý týden sportku?

Nebo si raději vsadíte na koně.

Vyhrála jste někdy něco?


Já vím, jste už dospělá,

ale nestyďte se.

Napište, jakou hru máte nejraději a co Vás na ní láká

redakce@zena-in.cz


Reklama