Unikátní kolekce domácích spotřebičů designově orientovaného výrobce Gorenje udělá z kuchyně nadčasový skvost. Zcela originální vzhled tentokrát vtiskl spotřebičům sám Ora-Ïto, takže mají k označení bílá technika opravdu daleko. Podpis věhlasného designéra se promítá do všech detailů jednotlivých výrobků, z nichž každý je  bez nadsázky nadčasovým dílem.

Kolekce Gorenje Ora-Ïto je výsledkem touhy výrobce nabídnout široké vrstvě uživatelů designové a technologicky dokonalé spotřebiče, které pozitivně překvapí nejen svými vlastnostmi, ale také přijatelnou cenou.

 

Hlavním rysem nové kolekce je prvek simplexity vztahující se k výraznému stylu definovanému a používanému návrhářem Ora-Ïtem. Představuje jednoduchost a komplexnost. Hladké tvary a kombinace ušlechtilých materiálů  tvoří dokonalou kompozici kuchyně dneška i budoucnosti.

 

Kdo je Ora-Ïto ?

 

Ora-Ïto, kreativní rebel průmyslového designu, který odstartoval svou kariéru vytvořením své vlastní virtuální značky. To významně posílilo jeho charakteristickou zvláštnost a brzy začal spolupracovat s mnohými světově proslulými značkami jako je Nike, Vuitton, Bic, Apple, Capellini, Magis, Zanotta a další.

 

  

A jak vidí spolupráci se společností, která je charakteristická prvotřídním designem a kvalitou svých výrobků? „Spolu s Gorenje jsme se chopili skvělé příležitosti zkombinovat kreativní talent a špičkovou technologii. Mám velkou radost, že mohu pracovat s partnerem, který si je vědom důležitosti designu výrobků. Aspekt vzhledu spotřebičů, které užíváme každý den, a to včetně domácích spotřebičů, se často zcela opomíjí. Jako návrhář kolekce vytvořené ve spolupráci s Gorenje věřím, že se tato výrobková řada stane globální referencí pro kuchyně zítřka, novou klasikou kuchyně budoucnosti.“

 

Ve svých rozhovorech Ora-Ïto často zdůrazňuje, jak moc ho těší, když vidí své produkty v různých prostředích: „Rád si představuji, jak jsou výrobky, které navrhuji, integrovány do různých prostředí a jak v nich fungují. Když jsem vytvářel novou kolekci, chtěl jsem navrhnout spotřebiče, které by odpovídaly modernímu způsobu života. Vynechal jsem všechno nadbytečné, zůstala jen čistá podstata,"  vyjadřuje  Ora-Ïto.

 

 

Kolekci Gorenje Ora-Ïto tvoří řada stylových chladniček a mrazniček, multifunkčních trub, keramických varných desek, kuchyňských digestoří. Nechybí ani dekorativní  panely pro myčky na nádobí a mikrovlnné trouby.

 

Elegantní černý povrch přístrojů je v dokonalém kontrastu s rukojetí z broušeného hliníku. Vyprávějí nesmrtelný příběh kovu a skla.

Je to správná volba pro každého, kdo stejně jako její tvůrce uznává čisté a jednoduché designové linie a dokonalé technologie multifunkčních spotřebičů a pro všechny, kteří se ve své kuchyni chtějí cítit opravdu skvěle.

 

Více informací naleznete na www.gorenje.cz

 

 

Reklama