Sezónní padání vlasů nás nejvíce postihuje na jaře a na podzim. Namísto běžné denní ztráty cca 50 – 100 vlasů se tak může stát, že právě v těchto obdobích ztratíme vlasů mnohem více. Přírodní egyptská kosmetika Eva Cosmetics představuje Eva aloe vera ampule, které poskytují komplexní a rychlou pomoc, vyživují vlasy od kořínků, omezují tvorbu lupů, prokrvují vlasovou pokožku a obnovují jejich kapilární funkci.  Druhým produktem v této řadě je Eva aloe vera vlasový olej, který vlasy posiluje, vyživuje, působí proti lupům, zabraňuje třepení konečků, zvyšuje elasticitu vlasů a dodává jim lesk. Produkty Eva Cosmetics s aloe vera jsou k dostánív lékárnách stejně jako na internetu např. na www.eva-shop.cz.

Aloe

Je tomu už tisíce let, co egyptští lékaři začali využívat léčivou sílu aloe vera.  Egypťany byla označována za rostlinu nesmrtelnosti. Možná také proto doprovázela faraony na jejich poslední cestě. Její věhlas nezanikl ani v dnešní době - naopak je jednou z nejvíce využívaných rostlin. Jejím domovem je pravděpodobně severní Afrika, a proto se jí daří v oblastech s tropickou teplotou.

EVA aloe vera komplex ampule (5 x 10 ml) – intenzivní vlasová regenerační kúra pro krásné a zdravé vlasy

Tato jedinečná 100% přírodní kúra (juice z aloe vera) zajišťuje vlasům dostatečný přísun látek potřebných k obnově síly kořínků a tak zamezuje vypadávání vlasů. Vlasy jsou při použití ampulí lesklé, pevné a zdravé. Aktivní živé buňky aloe vera působí na vlasy už od počátku růstu, podporují jej a působí preventivně proti tvorbě lupů. Jsou vhodné pro všechny typy vlasů i jako prevence výše zmíněných problémů. Doporučené použití 1 x týdně.  Orientační maloobchodní cena je 159 Kč.

Aloe

EVA aloe vera vlasový olej proti vypadávání vlasů

AloeRevoluční přípravek proti vypadávání vlasů. 100% olej z aloe vera nejúčinněji pomáhá zlepšit stav vlasů. Při pravidelném použití jsou vlasy pevné, lesklé, netřepí se, jsou hydratované a vyživené. Eva aloe vera olej obsahuje i přírodní proteiny a výrazně posiluje kořínky vlasů a tím redukuje jejich vypadávání.  Při dlouhodobém používání odstraňuje lupy. Hojí drobné ranky na pokožce. Doporučené použití: 3 x až 4 x týdně (intenzivní kůra) a jako prevence 1 a 2 x týdně. Vmasírovat do suchých vlasů a pokožky hlavy a nechat nejméně 15 min. působit. Poté vlasy důkladně umýt. Orientační maloobchodní cena je 189 Kč.

Speciální tip: Olej lze aplikovat i do koupele k promaštění pokožky.

 
K výrobě kosmetiky Eva se používají osvědčené přírodní látky: výtažky z olejů ze silic, dále hřebíčkový olej, mandlový a kokosový olej, léčebné byliny orientu, pravý med, aloe vera atd. Od konkurenčních výrobků se Eva produkty odlišují zejména svojí prokazatelnou účinností a vysokým obsahem přírodních látek. Tváří kosmetiky Eva v České republice je moderátorka EVA DECASTELO.
Reklama