Ženy pro získání dokonalé hladké pokožky s dlouhodobým efektem tráví v koupelně či kosmetických salónech mnoho hodin. Tomu je nyní konec. Philips představuje přelomový systém odstranění chloupků Philips Lumea s technologií intenzivního pulzního světla (IPL). Ta jemnými, pravidelnými impulzy světla efektivně předchází opětovnému výskytu chloupků a udržuje tak pokožku sametově hladkou každý den. K dispozici jsou dva modely - Lumea Precision Plus SC2003 s přesným nástavcem pro aplikaci i na obličeji a Lumea SC2001 - které přinášejí dlouhotrvající odstranění chloupků doslova během pár minut.

Philips

Jedinečný systém IPL

Nový systém Philips Lumea využívá inovativní technologii na bázi světla nazvanou IPL (Intense Pulsed Light). Ta je odvozena od technologie využívané v profesionálních salonech krásy, kde se prosazuje posledních 15 let. Společnost Philips tuto technologii přizpůsobila pro bezpečné a efektivní použití v pohodlí domova a v úzké spolupráci s předními dermatology vyvinula přelomový systém odstranění chloupků Philips Lumea.

Philips Lumea aplikuje na kořínek chloupku jemný světelný výboj, takže dojde k jeho zahřátí, aniž by byly poškozeny ostatní tkáně. Toto zvýšení teploty způsobí následné odpadnutí chloupku a výrazné oddálení jeho opakovaného nárůstu. Vzhledem k tomu, že IPL působí na chloupky v anagenní neboli růstové fázi, je nutné aplikaci dle potřeby opakovat.

Vhodnost pro většinu typů chloupků i pokožky

Důležitou roli u technologie IPL hraje melanin neboli barvivo, které dodává chloupku jeho zabarvení. Z tohoto důvodu je systém Philips Lumea účinný u většiny typů chloupků -  přirozeně tmavé blond, hnědé a černé, nicméně stejně jako u jiných ošetření na této bázi není efektivní u chloupků zrzavých, světle blond nebo bílých/šedivých a rovněž není vhodný pro velmi tmavou pokožku.

PhilipsSoučástí bezdrátového systému Philips Lumea Precision Plus SC2003 je vysoce výkonná lampa poskytující vice než 100 0000 záblesků pro minimálně pětileté používání bez nutnosti její výměny. Přístroj nabízí pět nastavení světelné energie podle typu pokožky, integrovaný UV filtr chrání pokožku před UV zářením. Pro ještě větší bezpečí je vybaven bezpečnostním kroužkem, který zabraňuje nechtěnému záblesku. Kromě většího tělového nástavce (4 cm2) nabízí i přesný nástavec pro ošetření obličeje Philips(2 cm2). Přístroj disponuje i režimem Slide and Flash pro pohodlnější aplikaci, kdy záblesk je automaticky spuštěn bez nutnosti opakovaného mačkání.

Bezdrátový systém Philips Lumea SC2001 disponuje vysoce výkonnou lampou, která poskytne vice než 80 000 záblesků. Součástí přístroje je tělový nástavec (3 cm2) pro použití na tělo. SC2001 nabízí pět nastavení světelné energie podle typu pokožky, kdy integrovaný UV filtr chrání před UV zářením.  

Více na www.philips.cz

Reklama