Zima je vlastně hrozně fajn. Můžete vrstvit, balit se do huňatých svetrů, zamilovat se až po uši do kašmíru, nosit stylové kabáty, skrýt „bad hair day“ v šik čepici, zjistit, že mixování materiálů je vlastně super věc, dokonce můžete tuto sezonu zářit ve výrazných barvách.

Vybraly jsme proto pro vás tři jednoduché outfity, ve kterých vám to bude slušet, jdou ruku v ruce s aktuálními módními trendy, a navíc si je můžete obléknout do práce, o víkendu na výlet nebo třeba na sraz s kámoškou.

Trendy Teddy

Pokud se nějaký typ kabátu letos vyšplhal na přední příčky oblíbenosti, tak je to tzv. teddy coat, jinými slovy kabát, který tak trochu připomíná kudrnatého méďu. A aby to byl medvěd, jak se sluší a patří, měl by být ideálně v odstínech béžové až hnědé. Je trendy, a navíc super teplý.
Co pak? Pak zapomeňte na černočerný zbytek outfitu a raději sáhněte po světlých barvách, jako je bílá, krémová, světle šedivá… Do plískanic to sice není to nejšťastnější kombo, ale pokud bude azuro a slunce na obloze celý den, budete se v takovém oblečení cítit perfektně a jedinečně.

Zimní rock star

A pak tu máme i tu tradiční a tolik oblíbenou černou. Nechcete-li, aby byl váš outfit jedna velká tmavá nuda, zaměřte se na ty správné materiály. Vinyl se mezi trendy drží už druhou sezonu, a tak se ho nebojte obléknout. Na koho je přeci jen příliš lesklý a výrazný, může vsadit na kůži. Ta z módy nevyjde nikdy. Noste, ať už jedno nebo druhé, s hrubou pleteninou. Velký svetr se k takto výrazným kalhotám dobře hodí. A co navrch? Bundu pilotku, vyteplenou a s pořádným beránkem uvnitř. Jednoduché, nekomplikované, ale pořád v kurzu.

Dáma v pleteném

A protože pletenin není nikdy dost, noste je klidně od pondělí do pátku i do práce. Za pravou dámu budete v pletených šatech, které lehce zahřejí celé tělo, budou mít dlouhý rukáv, rolák nebo stojáček a ideálně rovný, klidně i tělo obepínající, střih. K nim už vám stačí jen kozačky, které schováte pod spodní lem šatů a navrch třeba zavinovací kabát, který vám jednoduše vykouzlí sexy siluetu přesýpacích hodin. Barvy jsou na vás, ale co takhle kombinace tmavých odstínů, jako je lahvově zelená, antracitová, šedivá, temně modrá a alespoň jeden pořádně výrazný prvkem? My jsme pro!

Také si přečtěte:

Reklama