Ahoj Merylko,

musím taky přispět svou troškou do mlýna na téma, kdy jsem pochybovala o duševním zdraví svého manžela. 

Minulý týden jsem vařila ve spolupráci s manželem oběd. On dělal lososa na smetaně a já dostala za úkol uvařit rýži. Ptala jsem se ho, kdy hodlá dát lososa péct, abych včas dala vařit rýži. Poté jsem dala vařit 2 hrnce rýže, jednu klasickou pro mě a děti a neloupanou pro manžela, který ji má rád. Dalo mi docela práci hlídat, kdy bude jaká várka uvařená, protože každý druh se vaří jinak.

Manžel se piplal s lososem, stále nebyl hotov, proto jsem se ho zeptala, kdy už proboha ten oběd bude. A máš vařenou rýži, zeptal se mě,  zdálo se mi,  trochu poťouchle... ano, mám,  za 5 minut je dovařená, já na to... a v tom okamžiku se můj manžel zachoval jak malý dítě, chytil se mého prvního slova: ano. mám,
přiskočil ke sporáku a nedovařenou rýži sebral a jal se vylévat vodu do dřezu.

Zůstala jsem na něj zírat v němém úžasu a pronesla jen - říkala jsem ti až za 5 minut!!!! Načež on s výrazem bojovníka - ne,  řekla jsi, že je hotová, spěcháš na mě s obědem, tak je hotová!

Musím se Vám děvčata přiznat, že jsem to nevydýchala a počastovala ho několika výrazy, které jsem používala hlavně v dřívějších dobách našeho manželství, kdy jsem ještě nedovedla krotit své emoce... celý den jsme pak spolu nemluvili.

Druhý den jsem také chodila napučená okolo něj, když manžel nevydržel a povídá mi - budeš k tomu guláši vařit brambory nebo RÝŽI?! V té chvíli jsme oba vyprskli smíchy a bylo po hádce. Ale řeknu vám, den předtím jsem nebyla daleka toho ho odstřelit.......

Žábina

Milá Žábino... co dodat? Snad jen - jak já ti rozumím. V neděli jsem přesolila špagety.... :o))) Katastrofa, chápeš? :o))))

Reklama