Madetě jsou přesvědčeni, že zabít chuť na sladké bez výčitek nebylo nikdy jednodušší. Spojením lehkého jogurtu, vydatného tvarohu a oblíbených příchutí vzniklo něco úžasného. Uspokojení chuti na sladké už nemusí být doprovázeno výčitkami. Stačí si vzít do jedné ruky Jihočeský tvaroh s jogurtem a do druhé lžičku. Pak už si jen můžete vychutnávat sladké potěšení. Toto potěšení má navíc mnoho dalších benefitů kromě nízkého obsahu tuku či výborné tvarohovo-jogurtové chuti. Je bez konzervačních látek, navíc obohacené o probiotickou kulturu, která pohladí váš žaludek. Po konzumaci stačí jednoduše odlepit papírový obal z plastového kelímku a vhodit do příslušného kontejneru. Tak jednoduché je třídění tohoto 100% recyklovatelného obalu.

Tvaroh s jogurtem si můžete vychutnat v mnoha variantách. Zakoupit můžete příchuť jahoda, broskev, 60% čokoláda, stracciatela či vanilka. Ať už máte tedy rádi ovocné příchutě či ujíždíte na čokoládě, trefí se vám do chutě.

A pokud jste přeci jen raději na slané varianty, šáhněte po Tvarohových pomazánkách od Madety, které si můžete vychutnat v lehce pikantnější variantě Budapešťské pomazánky, nebo lahodné Pórkové.

Madeta. Tak chutná mléko. 
 

Reklama