Od chvíle, kdy byla zveřejněna lokalita, kde má stát vila třetí řady VyVolených, která tentokrát nese podtitul Noví hrdinové, uplynul již nějaký čas. Ačkoli by se na první pohled zdálo, že se kolem této reality show, jejíž castingy již skončily, se toho moc neděje, opak je pravdou.
  
Ani letošní parné letní počasí nezastavilo dělníky, kteří staví tento nový chrám zábavy. Spor správce mola na Císařské louce s novináři a štábem byl zapomenut. Pozornost všech se nyní ubírá nejen k tomu, jak bude vila vypadat, ale také k tomu, jaký bude kompletní moderátorský tým. Ačkoli většina jmen je známa, stále ještě není jasné, zda například stejně jako v předcházející sérii bude Vlasta Korec.

Žádné velké změny nečekejte
Na rozdíl od složení moderátorského týmu je v případě vily už jasno. TV Prima odtajnila nejen plán vily pro nové hrdiny třetí série VyVolených, ale poskytla také aktuální záběry z její výroby. Ta finišuje tak, aby nejpozději v pondělí 27. srpna ve 21.00 hodin mohla moderátorka Tereza Pergnerová divákům ve studiu a před televizními obrazovky přestavit „arénu“, kde budou noví hrdinové bojovat. Také tentokrát se utkají o řadu luxusních cen, například o byt od společnosti FINEP, dovolenou od cestovní kanceláře Sunny Days nebo automobil Peugeot. Jak z plánků, které jsou barevně upraveny, vyplývá, půdorys nové vily je nápadně obdobný jako u druhé řady. Jak se zdá, TV Prima nemá potřebu příliš experimentovat. Kdo očekával, že zde přibude posilovna nebo například speciální místnost, kam by měli soutěžící vstup za odměnu za individuální úkoly, bude zklamán. Ačkoli TV Prima zatím oficiálně odmítá zveřejnit jakákoli jména soutěžících, někteří možní budoucí hráči jsou podle některých bulvárních médií již známi. Přesto si na oficiální představení aktérů musíme počkat do konce srpna.

Zdroj: Plus


 

Reklama