Oblíbené filmy na dovolené? Nachystali jsme pro Vás širokou nabídku přenosných přehrávačů. Stačí si jen vybrat!
www.videotech.cz

Chcete zabavit své ratolesti na dlouhé cestě? Pořiďte si přenosný přehrávač do auta se dvěma displeji.


 
SiGMATek PDX-1300BN

Přenosné přehrávače poskytují stejný komfort jako stolní přehrávače (přehrají veškerá média CD, DVD, filmy v DivX, XviD, zobrazí titulky, prohlížení fotek, přehrávání hudby i ve formátu MP3, možnost připojení paměti flash přes USB, české menu na obrazovce) a navíc mají vlastní displej, reproduktory a baterii, na kterou vydrží „na živu“ více než 2 hodiny. Součástí bývá i přenosná brašna pro uchycení do auta. Některé přístroje mají 2x výstup na sluchátka, aby se Vaše děti nemusely hádat.
Máte k dispozici hotelovou televizi? Připojte přehrávač kabelem k televizi a sledujte filmy na velké obrazovce s širokou úhlopříčkou.

Nechcete propásnout své oblíbené seriály ani na dovolené?
Světoznámý výrobce Mustek nabízí kvalitní modely přenosných přehrávačů s analogovým i digitálním tunerem pro příjem TV signálu.
 


MUSTEK MP80D

Nebojte se nakupovat na internetu. V našem e-shopu Vám nabízíme nízké ceny, garanci vrácení peněž při vrácení zboží do 14 dnů, osobní odběr v Praze, rychlé vyřízení objednávek i servisu.
I malé e-shopy Vám mohou nabídnout plný komfort. Zákazníka si více váží, a proto o něj pečují na nejvyšší úrovni.

Nechce se Vám čekat dlouhé fronty, a přesto preferujete osobní odběr? Nabízíme Vám osobní odběr zboží v Praze 6. Můžete si dohodnout vhodný termín odběru.

Nechcete cestovat po obchodech? Zavezeme Vám objednané zboží kurýrem, přepravní službou či poštou.

Bojíte se prázdných balíčků? Slušný e-shop si to nedovolí. Ověřte si zápis obchodu v rejstříku, zjistěte hodnocení obchodu, vyhledejte sídlo obchodu.

Nechcete kupovat zajíce v pytli? Každý e-shop měl ze zákona poskytnout 14denní lhůtu vrácení peněz. Pokud nejste spokojeni, můžete zboží vrátit bez udání důvodu. Peníze Vám vrátíme ihned po kontrole zboží, nemusíte čekat 30 dní, které nařizuje zákon.

Chcete znát technické podrobnosti produktu nebo jiné informace o produktech, objednávce, obchodu? Potřebujete s něčím poradit? Kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky. Jsme ve spojení s dodavateli, distributory i výrobci a Váš dotaz zodpovíme co nejdříve.

Navštivte náš internetový obchod www.videotech.cz


Z naší nabídky vybíráme:


 
Biostek PDX-950U, který získal mnohá ocenění a uznání v odborných recenzích a testech.

MUSTEK PD77, přenosný přehrávač DVD/DivX 7'LCD + druhý 7"LCD

SiGMATek PDX-3100, přenosný DVD/DivX, 8,5"TFT, USB, čtečka karet, CZ