Haló haló! Další soutěž pro čtenářky Ženy – in právě začíná! Všechny soutěživé ženy mají šanci si zahrát a získat tak naději na výhru. Zapojte se do soutěže „Zábavný kvíz s Ramou Cremefine a Ženou-in." Ztratit nemůžete nic, můžete pouze získat.

Soutěž začíná dnes, tj. 19.1. a potrvá do 28.1. 2004. Každý všední den od 19.1 do 23.1. bude zveřejněna jedna soutěžní otázka. Vstup na otázku najdete pod obrázkovým symbolem, který bude barevně zvýrazněn.
Do stránky s otázkou se dostanete kliknutím na tento symbol. Symbolů je celkem 5. Otázky můžete vyplňovat i zpětně, nápovědu najdete na stránkách www.rama-web.cz nebo v článcích uveřejněných na Ženě – in . Při vyplňování správné odpovědi dávejte pozor. Při ukliknutí či chybě již nebudete mít možnost opravy.

V pátek 23.1. obdržíte téma k textu, který máte vymyslet. Do závěrečného vyhodnocení soutěže budou zařazeni jen ti soutěžící, kteří jsou zaregistrováni na Ženě-in a kteří odpoví na všechny soutěžní otázky a splní zadání výzvy k napsání textu. Soutěžit mohou pouze zaregistrovaní uživatelé serveru www.zena-in.cz, starší 18 let. Soutěže se nesmí zúčastnit členové a spolupracovníci redakce Žena-in a jejich rodinní příslušníci.

Vyhodnocení soutěže proběhne nejpozději do 15.2.2004. Redakce Žena-in a zástupce značky Rama vyhodnotí zaslané texty a vybere nejzajímavější a nejvtipnější zaslané příspěvky.

A na jaké výhry se můžete těšit?

10 výherkyň získá balíčky, obsahující: 
Zlatý budík v retro stylu s logem Rama na ciferníku s možností nahrát si vlastní zvuk pro buzení 
fialové tričko s decentním logem Rama Cremefine na rukávu
krém Dove Body Silk.

Výherci budou kontaktováni na základě informací uvedených v registraci www.zena-in.cz . V případě, že kontaktní údaje uvedené v registraci nebudou pravdivé, bude vybrán jiný výherce.
Ty, které budou mít to štěstí, že budou vylosovány, budou informovány e-mailem z redakce Ženy-in ihned po vyhodnocení.
Redakce uveřejní vítězné příspěvky včetně správných odpovědí na položené otázky v článku, ze kterého se též dozvíte jak soutěž probíhala a kdo vyhrál ceny od Ramy Cremefine.

Tak milé čtenářky. Směle do toho. Zábavu, radost a případnou výhru vám srdečně přeje redakce Ženy-in a Rama Cremefine.  

  Soutěžit můžete ZDE .              
Reklama