Milují vaše děti blastery Nerf? Pořádají mezi sebou turnaje? Zábavné střílečky budou od konce srpna obohacené o další dobrodružství! Střílení pěnovými autíčky, překážkové dráhy. Pusťte se s námi do testování! Klučičí svět nás baví! 

Jaké novinky od značky Nerf jsme pro vás a vaše děti spolu se společností Hasbro připravili k testování? Pojďte se inspirovat a těšte se na ně!

 Nerf Nitro Throttleshot Blizt

Zažijte nezapomenutelnou jízdu s Nerf Nitro! Nový nejmenší blaster Throttleshot přichází v balení navíc se 2 překážkami, které si můžete nastavit, jak chcete! Otestujte své schopnosti překonat překážky a zajeďte tu nejlepší jízdu v závodě s Nerf Nitro! V balení najdete blaster, 2 překážky a pěnové autíčko. Nerf Nitro Throttleshot Blizt budou testovat 4 maminky.

nerf

Nerf Nitro Longshot Smash

Užijte si nevšední zábavu s Nerf Nitro blasterem Longshot Smash! Blaster je v balení dodáván se 4 překážkami, které si můžete nastavit podle sebe a sestavit si tak super dráhu. Střílejte pěnová autíčka na rampu a vytvářejte tak nejšílenější kaskadérské akce! V balení je blaster, 4 překážky, rampa a 2 pěnová autíčka. Nerf Nitro Longshot Smash budou testovat 4 maminky.

nerf

Nerf Nitro Flashfury Chaos

Nový blaster Nerf Nitro FlashFury nabízí spoustu nové zábavy! V tomto balení s blasterem je navíc cíl, se kterým, když se střetne autíčko, provede skvělou kaskadérskou akci! Stačí položit blaster Nitro na podlahu, vložit do zásobníku až 3 autíčka, zmáčknout spoušť a střílet na nejbližší terč nebo rampu. V balení s blasterem jsou navíc 3 pěnová autíčka, 1 cíl, 6 překážek a rampa na skok do dálky. Nerf Nitro Flashfury Chaos budou testovat 4 maminky.

nerf

Nerf Nitro Motofury Rapid Rally

Užijte si nový rozměr zábavy s novým motorizovaným Nerf Nitro! Vystřelte z blasteru autíčko a sledujte tu jízdu! Autíčka létají vysoko, daleko a extrémně rychle! Nastavte si svou vlastní dráhu s příslušenstvím, které je dodáváno s blasterem. V balení je 9 speciálních pěnových autíček. Všech 9 autíček se vejde do zásobníku, ze kterého se automaticky plní do hlavně. Stačí nastartovat motor a pálit! Nerf Nitro Motofury Rapid Rally budou testovat 3 maminky.

nerf

Máte doma malého šikulu, který se chce zapojit do testování? Pak nám o sobě vyplňte krátký dotazník a my vybereme maminky, které budou se svými dětmi testovat novinky Nerf Nitro!

Pokud se chcete zapojit do testování, vyplňte nám tuto anketu s tím, že označíte, jakou konkrétní sadu máte zájem se svým dítětem testovat. Pokud vás vybereme, potřebujeme, abyste nám testování také zdokumentovaly – kromě recenze vás poprosíme také o fotky, jak vaše dítě tvoří, jak si hraje, co pěkného se mu povedlo. Vaše recenze zpracujeme do článku a dáme je i na Facebook.  Těšíme se na vaše testování a na výsledky!

Anketu najdete po kliknutí na tento odkaz.

Pro vyplnění musíte být na našich stránkách zaregistrovaná a přihlášená //zena-in.cz/registrace.php

Reklama