Do redakčního mejlu nám chodí několik typů e-mailů. Někdy nám jen popřejete, jindy vynadáte, někdy pošlete sadu fotek, jindy jen jednu, občas k tomu, co posíláte, připíšete pár slov a jindy přijde jen samotný odkaz.

 

Tak to bylo i dnes. Přišel e-mail a v něm jen link

http://www.comp.pucpcaldas.br/~al550050184/flashgames/sapo.swf

Předmět byl "Dostaňte žáby na opačnou stranu". Chyběl i podpis. Jen z e-mailu bylo patrné, že ho poslala čtenářka Vendula. Chvíli jsem si hrál a žábu dostal na druhou stranu. Pak jsem si řekl, že to je docela dobré, ale na celý článek to nevydá. Udělal jsem proto pro vás souhrn několika zajímavých odkazů. Jsou staré a spoustou čtenářek už viděné. Ale co - další spousta z vás je ještě neviděla 

 

Obecně potřebujete ke všem odkazům mít nainstalovaný přehrávač Flash a hlavně zapnutou zvukovku. A taky často rychlou linku.

Podívejte se, jaký link hodila Laila na fóry – po kliknutí se vám zobrazí stránka s videem. Vystoupení papouška fakt stojí za to. Ani ty reakce lidí nejsou k zahození
http://media.animal.discovery.com/fansites/petstar/videogallery/season3/ep309_winner.html

 

 

Test koncentrace pro muže dopadl dobře. Nejdříve jsem asi 4x neuhodl, a pak už 100%  úspěšnost

http://www.starterupsteve.com/swf/Thetest-uk.html?

 

Děkuji, já skradl na vtipné diskusi za to, že mi dala odkaz na stránku pro mě. Podívejte se a poslechněte si,  kdo jsem.

http://az.co.cz/flash/games/idiot.html

 

Tak tady jsem se neudržel a udělal si jednoho fešáka. Jen mne mrzí, že jsem nepřišel na to, jak si ho poslat mailem. Podařil se mi totiž nádherný miláček – pusinka :-)

http://flashface.ctapt.de/

 

Tady je názorná ukázka toho, proč se fakt vyplatí nosit podprsenku.

http://www.krout.euweb.cz/download/babicka.swf

 

Tohle není ani tak vtipné jako užitečné. Srovnejte si hodinky a hlavně datum, u dalšího odkazu se budete totiž muset přesvědčit, zda se nevrátil čas aneb oslí můstek.

http://www.lares.dti.ne.jp/%7Eyugo/storage/monocrafts_ver3/03/index.html

 

A je to tady Nu pagadí zájac! Vzpomínáte na předchůdce Playstationů a x-boxů?

http://deepblue.sk/~r0b0/nu_pagadi.swf

 

 

Tohle je jen pro otrlé, ale kdo má rád polibek po francouzsku, stejně neodolá a nahlédne… Já to také nevydržel.

http://www.starterupsteve.com/swf/frenchkiss.html

 

Valentýn sice na krku, ale také jsem se rozněžnil při pohledu na tu Vánoční romantiku a ten lahodný zpěv. Úplně jsem to cítil…

http://custurd.b3ta.com/merrychristmas/

 

Tento odkaz jsem úmyslně ani neotvíral. Není to tak dávnou, kdy se redakcí ozývali vždy dva kliky v krátkém sledu za sebou a pak už jen několikeré kývání hlavou. Prostě Já-ty si hraje s tučnákem.

http://ceske-hospudky.cz/zabava/tucnak_01.html

 

A nakonec, nakonec jsem si nechal své miláčky. Strašně mi chybí, že náš nejmladší už z věku Teletubbies vyrostl, tak aspoň takhle. Kuk na taťku s pistolí. Neboj, já nebudu střílet, ukaž se roztomilé sluníčko… pojď ven Tinky Vinky …..

http://rz.ath.cx/flash/teletubbies.html

 

 

Pokud máte svou sadu oblíbených odkazů a tyhle vám přijdou fádní a staré, pošlete ty vaše aktuální ... a prosím aspoň o krátký popisek…

 

E-mail: redakce@zena-in.cz

Reklama