Pro tatínka

Který muž by nemiloval fotbal? Ale vážně stačí pouhé sledování zápasů v televizi? Kdepak, pozvěte hlavu rodiny do akce. A do té ji spolehlivě vtáhne magnetický fotbálek Klask. Namísto nových ponožek se tak může letos pořádně obout do vlastního sportovního utkání, které ho jen tak neomrzí. A kdo ví, třeba natrénuje i na příští mistrovství světa v Klasku.

Více o magnetickém fotbálku Klask zjistíte na www.mojedino.cz.

Pro maminku

Maminky si za celoroční starost a péči bezesporu zaslouží lahvinku dobrého vína. Ale co k ní, aby byl relax se sklenkou v ruce kompletní? No jasně, krásné puzzle! Máte na výběr nejen z nejrozmanitějších motivů, ale také z různých stupňů obtížnosti. Od 300 až po úctyhodných 6 000 dílků v krabici.

Na stránce www.mojedino.cz najdete mimo to také skládačky různých stupňů obtížnosti pro děti, nebo třeba speciálně upravené puzzle pro seniory.

Pro babičku s dědou

Každý z nás si potřebuje procvičit mozkové závity, zvlášť s přibývajícím věkem. Prarodiče můžete tedy potěšit třeba pořádným Rébusem - sadou 56 hádanek a hlavolamů různých stupňů obtížnosti. Nebo netradičním hlavolamem Zápalky.

Nebo je bude více bavit konečně si doopravdy zahrát oblíbený AZ kvíz, který už léta sledují? Pak jim nadělte vědomostní deskovou hru, která podle tohoto pořadu vznikla.

Více o hře AZ kvíz naleznete na stránkách www.mojedino.cz.

Pro malého brášku

Kluci a pořádné auťáky, to jde prostě dohromady. Potěšte tedy brášku generacemi osvědčenou klasikou – nablýskanou Tatrovkou. Máte na výběr z nejrůznějších druhů a barev. A až na ni pod stromečkem naloží všechny ostatní dárky, může si je odvézt třeba do originálního dětského Tatra stanu

Více naleznete na stránkách www.mojedino.cz.

Pro zvídavou sestru

Tenhle dárek zaručeně potěší každou dětskou duši, v níž se skrývá velký objevitel a cestovatel. Kde žijí pandy, jak rychle běží gepard a má sova uši? Nejen tyto informace o zvířatech celého světa se dozví na 110 kartách se 440 otázkami. A pozor! Tato kvízová hra obsahuje i glóbus, který se stane ozdobou každého psacího stolu.

Více o Dětském kvízu s glóbusem naleznete na stránkách www.mojedino.cz.

Pro střeštěnou neteř

Miluje zábavu a neustále ji vymýšlí i pro své okolí? Pak se jí bude hodit zábavná asociační hra Kdo páruje vyhrává. O co v ní jde? Každý z hráčů obdrží 11 náhodně vybraných fotografií, které spolu zdánlivě nesouvisejí. Ale jen na první pohled! Stačí dát průchod fantazii a vytvořit co nejlepší asociaci. Má něco společného čarodějnice s dýní? No přece Haloween! První pár je na světě. V téhle hře se ze soupeřů stávají spoluhráči, přestože vyhrát může jen jeden!

Více se dozvíte na stránkách www.mojedino.cz.

Pro strejdu s tetou

Vyberte jim takovou hru, která je potěší na Štědrý den a zabaví na Silvestra. Už to máme, darujte jim Zázraky přírody! Tato úplně nová hra vytvořená podle zábavného televizního pořadu potrénuje jejich vědomosti ze světa zvířat, rostlin, vědy i světa kolem nás. S koncem roku si tak mohou ze svého obýváku udělat televizní studio a vyzvat přátele, aby s nimi poměřili znalosti. To bude legrace!

Více o dynamické a zábavná rodinné hře Zázraky přírody zjistíte na stránkách www.mojedino.cz.

Pro celou rodinu

Tenhle balíček se pod stromečkem vždy předává až jako poslední, takže je takovou třešničkou na dortu. Dárek pro celou rodinu, který potěší úplně všechny! Co to bude letos? Dárek zábavný i záhadný zároveň! S Farao – českou rodinnou hrou z archeologického prostředí si užijete nejen legraci, ale zároveň i napětí a tajemno. To na Vánoce určitě neuškodí.

Více se dozvíte na stránkách www.mojedino.cz.

Nestačilo vám to? Další inspiraci na skvělé dárky od českého výrobce hraček naleznete ZDE.

Vánoční SLEVA pro vás – zadejte slevový kód: DINO25 v košíku vaší objednávky do konce tohoto roku a získejte 25% slevu na celý sortiment právě v eshopu www.mojedino.cz.
Reklama