Oblíbené žvýkací bonbóny Mentos i tento rok přicházejí s nápadem, jak si je vychutnávat osamotě i společně lidmi okolo. Na každém bonbónu je nakreslený originální smajlík, který v letních teplotách nenechá chladným ani vás, ani toho, komu ho nabídnete. Recept na zábavné letní okamžiky je jednoduchý – vyndejte z kapsy, kabelky či plážové tašky ruličku „mentosek“, z ní bonbón se smajlíkem a nabídněte ho kamarádovi, sestře, dítěti či náhodnému známému –osvěžení a úsměv spojují a díky Mentos Say Hello Lemonade zažijete kouzelné letní okamžiky, po kterých je svěže na jazyku a sladce na duši.
5b3352b707e88obrazek.png

Právě motiv hravosti je to, co oblíbené Mentos Say Hello odlišuje od konkurence. Chuť a přidanou hodnotu zábavy, kterou „mentosky“ nabízejí, ocenili i spotřebitelé v soutěži Volba spotřebitelů 2018. Mentos Say Hello Lemonade se stala  v Čechách i na Slovensku nejoblíbenější novinkou v kategorii cukrovinek. Volba spotřebitelů je prestižní a známý program, který už 18 let monitoruje, oceňuje a komentuje inovace a novinky na rychloobrátkovém trhu. Oceněné produkty jsou vyhlášené na základě průzkumu realizovaného společností ACNielsen, do kterého se v České republice zapojilo 4000 respondentů.
5b3352c39a0c6obrazek.png

Ochutnejte i vy citrónové bonbóny s usměvavým nápadem Mentos Say Hello Lemonade a zapojte se do soutěže o zásobu bonbónů Mentos na celé léto a akční GoPro kamery. Stačí přidat na Instagram co nejakčnější fotku, jak si vychutnáváte Mentos Say Hello, označit jí @mentos_czsk a @gohd.cz, přidat hashtag #letosmentos a potom už jen čekat na svojí výhru.
5b3352d409402obrazek.png

Mentos Say Hello Lemonade koupite v Billa, Penny, Tesco, Kaufland, COOP, Žabka, Flosman za doporučenou cenu 17,90 Kč.

Více informací naleznete ZDE. 

Reklama