Chtěla jsem sice napsat milé hruštičky, oválky a mrkvičky, ale nakonec jsem od toho upustila. Pominu-li že by titulek byl dlouhý, mohla bych se některé z vás dotknout a to bych opravdu nerada. I když se můj seriál o typech postav  opíral o obecně známá pojmenování, každému nemusí být zrovna po chuti, je-li nazván mrkvičkou. Byť by to bylo myšleno sebebezelstněji.

Takže zůstaňme u milých žen. Věřím, že se dnes budete navzájem bavit, vyměňovat si názory a zkušenosti tak, jak to děláváte, když se probírá denní téma. Dnes se budeme věnovat svým postavám.

Pokud jste alespoň částečně sledovala náš seriál, možná jste si svou postavu v nějakém dílu našla. Pokud ne, můžete nám poslat popis nebo třeba fotku a zkusíme na to přijít společně. Nechci se pasovat na nějakého „všeználka“, ale už jsem oblékla tolik žen, že snad nějakou zkušenost mám. A pokud bude v mých silách, ještě raději vám ji předám.

Věřím, že stejně jako s dobrými kamarádkami proberete své starosti, ale i radosti, které ze své figury máte.

Jste s ní spokojená, nebo se ji stále snažíte nějak formovat, předělávat a měnit? Jde to jen do určité míry, protože tvar našeho těla je dán tvarem naší kostry a s tím nic moc neuděláme. Můžeme částečně ovlivnit jen to, co je na kostře „nabaleno“. Svaly a tukové zásoby. A to je také pěkná dřina. Cvičení a diety. Mnohá z vás by mohla jistě vyprávět.

A klidně může. Dnešní téma je pro to jako stvořené.

  • Jakou máte postavu?
  • Zařadila byste ji k nějakému typu?
  • Máte pocit, že jste nezařaditelná? Ano, někdy je to docela složité, ale můžeme vám poradit.
  • Co ráda nosíte, v čem se cítíte dobře a co vaši postavě vyloženě nesvědčí?

Už teď se moc těším na vaše příspěvky na adrese: redakce@zena-in.cz

Mám pro vás krásnou vlasovou kosmetiku od Oriflame jako dárek

cena

Reklama