Česká firma předběhla celý svět a vytvořila revoluční novinku

Jazyky se dají učit i zábavně! Důkazem je světová novinka ArchimedesCool, výuka jazyků s filmy. Vaším novým učitelem se stane John Travolta nebo jiný oblíbený herec. Z filmů ArchimedesCool si vybere každý, od dětí po seniory. S ArchimedesCool nebudete jen sledovat filmy s titulky, ale budete mít co do činění s rafinovaně propracovanou interaktivní metodou. Film můžete kdykoliv zastavit, s obrazem si můžete číst dvoujazyčný scénář, na speciální opakovací kartu si můžete zapsat věty, které vám nepůjdou... Je to jednoduché, zábavné, dostupné a vhodné pro všechny.   

vvAplikaci ArchimedesCool vyvinula, a celý svět tak předběhla česká společnost Archimedes Inspiration. „Aplikace je pro kohokoli, kdo se chce učit jazyky, kdekoli na světě. Je to skvělý způsob, jak se zábavně učit jazyky z filmů. Učiteli se stávají známí herci, kteří nabízejí zábavu, akci, emoce a zároveň situace z reálného života, běžnou slovní zásobu, jednoduché opakování,“ říká Miroslav Pešta, majitel společnosti Archimedes Inspiration, který přemýšlel, jak se co nejjednodušeji zdokonalit v cizích jazycích a jak snadno a přitom dobře naučit cizí jazyky své malé děti, až se svým týmem vymyslel výuku jazyků s filmy ArchimedesCool.

Archimedes Inspiration vytvořila v roce 2010 velmi pokrokovou jazykovou školu Archimedes Language Academy, jejímž cílem je naučit cizí jazyk všechny, kdo opravdu chtějí.  „Nevěříme tomu, že na to někdo nemá, tvrdíme, že ho to jen špatně učili. Proto jsme postavili výuku na metodě Archimedes, která vychází z poznatků o tom, jak funguje paměť a mozek, a na zážitkové výuce, která zapojuje při procesu učení všechny studentovy smysly,“ vysvětluje ředitel jazykové školy Archimedes Language Academy Jiří Horák a dodává: „škola se úspěšně rozvíjí a my jsme díky zkušenostem při práci s našimi studenty vytvořili nový produkt, výuku jazyků s filmy.“

Film si jednoduše vyberete a koupíte na AppStore přímo z aplikace ArchimedesCool. Před jeho zakoupením si můžete stáhnout zdarma krátkou ukázku. Zakoupený film zůstává trvale ve vašem vlastnictví včetně scénářů, flashkaret (speciální opakovací karty) a všech cvičení, které obsahuje. Každý film je originálně dabovaný v jazyce, který chcete zlepšovat. Podíváte se na jednu lekci filmu, prostudujete si scénář, vytvoříte a opakujete si flashkarty, uděláte si testy a cvičení. Pokud nebudete něčemu rozumět, otevřete si kdykoli nápovědu.

Aplikace ArchimedesCool bude uvedena na Český a Slovenský trh 22. května 2014. V současné době probíhá patentové řízení s celosvětovou působností. Stažení aplikace je zdarma, kupujete pouze filmy s výukovým materiálem (cena jednoho filmu ArchimedesCool se všemi výukovými nástroji se pohybuje od 440 do 467 Kč).

Další informace najdete na stránkách www.archimedescool.com.

 

Reklama