Tanec

Videa pod vedením online cvičitelky, která si říká Aqua Jade, vás nabijí pozitivní energií. A pozitivní je i to, že si nezakládá na nepřirozeném vyumělkovaném vzhledu jako mnohé její internetové kolegyně. A u cvičení vypadá velmi přirozeně, dost podobně jako obyčejné ženy ve svých obývácích.

Kick box

Trenérka Hollywoodských hvězd Jeanette Jenkins vám dá do těla prostřednictvím energického tréninku kickboxu. Nejenže se pořádně zapotíte, ale chvaty se mohou v určitých životních situacích hodit.

Jóga

Kdo někdy zkoušel jógu, určitě ví, že nemusí jít o žádné oddechové cvičení. I při józe se dají spalovat kalorie a procvičovat svaly, o kterých možná ani nevíte, že je máte. Zkuste třeba český youtube kanál StillOnTheWay.

HIIT

Ty z vás, které nemají na cvičení moc času, mohou vyzkoušet HIIT, tedy takzvaný vysoce intenzivní intervalový trénink. Jeho síla spočívá v tom, že pjednotlivé cviky musíte provádět v maximálním nasazení, a proto stačí jen krátký čas tréninku.

Bříško

V rámci posilování byste měla střídat všechny partie těla, ale velká část žen se ráda soustředí na bříško. Jestli mu chcete dát pořádně zabrat, máme pro vás tip na video z kanálu Blogilates.

Reklama