Chceme vám představit zajímavou interaktivní soutěž, která probíhá nyní na stránkách  http://www.saridon.cz/krizovka

Do soutěže se můžete zapojit tak, že vyplníte křížovku, a tajenku, která vám vyšla, vložíte do připraveného formuláře. Pak už jen můžete čekat, zde se na vás usmálo štěstí.

 

Šance na výhru je opravdu veliká!

Stačí správně vyluštit tajenku křížovky, vyplnit ji do soutěžní kolonky na webu http://www.saridon.cz/krizovka a cena může být vaše! Každý den se vylosují ze všech zúčastněných od začátku soutěže 3 výherci, kteří získají jednu ze značkových cen, jako je batoh Alpine Pro, sada misek Tescoma a nebo praktické pouzdro na léky. Čím dříve tedy zašlete tajenku, tím vícekrát se dostanete do slosování!

 

V soutěži je: 6 × sada misek Tescoma, 30 × batoh Alpine Pro, 60 × pouzdro na léky Saridon

 

Soutěž trvá od 22. 9. do 4. 11. 2008.

 

Partnerem této krásné soutěže je značka Saridon. Pokud trpíte na bolesti hlavy a vezmete si Saridon, rychle se vám uleví a vy si pak můžete s čistou hlavou vyluštit zábavnou křížovku a soutěžit o zajímavé ceny!

 

Saridon je analgetikum s rychlým nástupem účinku určené speciálně na bolesti hlavy. Dále je vhodné k mírnění bolestí zubů, menstruačních bolestí, postoperační a revmatické bolesti. Předností Saridonu je rychlý nástup účinku – bolest podstatně zmírní již za 15 minut po užití. Saridon zároveň poskytuje dlouhodobý analgetický účinek trvající až 4 hodiny po jeho podání.

 

Vše o soutěži najdete na http://www.saridon.cz/krizovka

 

Saridon je lék k vnitřnímu užití. Čtěte pečlivě příbalovou informaci.

 

Reklama