Z běžného mytí rukou si udělali kšeft, který zabalili do stylových obalů a dali si záležet na kvalitě a šetrnosti k pokožce i přírodě. To je kosmetická značka YOPE. Jejich výrobky se postarají nejen o namáhané ruce, ale i o celé tělo vás a vašich dětí. Okuste jejich netradiční vůně, jako jsou třezalka, santalové dřevo, fík nebo výrazný hřebíček a nechte se hýčkat zábavnými produkty YOPE.

yope

  • Produkty Yope byly navrženy z vášně pro originální a přírodní produkty i pro krásné a inovativní vůně. Jsou vytvořeny tak,aby měly jednoduché avšak účinné složení a neobsahovaly zbytečné umělé látky tak běžné v dnešní kosmetice. Neobsahují živočišné suroviny a ani nebyly testovány na zvířatech a jsou tak vhodné pro vegany.

yope

  • Krémy na ruce Yope obsahují minimálně 98 % přírodních surovin, které jsou jen minimálně zprocesované. Neobsahují parabeny, silikony, umělá barviva či konzervanty ani SLES (Sodium Laureth Sulphate) ani SLS (Sodium Lauryl Sulphate) běžné v konvenčních mýdlech, ba nezřídka i v mýdlech přírodních. Stejně tak žádné geneticky modifikované látky (GMO) a palmový olej.

yopa

Více na www.folly.cz

Reklama