Okamžik, kdy si 5. září řeknou na zámku Hluboká nad Vltavou své „ano“ zpěvačka Iveta Bartošová (42) s producentem a moderátorem Jiřím Pomejem (43), se kvapem blíží.

Někteří údajně zasvěcení ovšem naznačují, že na oba čekají nepříjemné okamžiky.

Množí se totiž spekulace o tom, že manželský pár vzhledem k dluhům, které má ženich z předchozího podnikání, přijde i o svatební dary.

„Není to pravda. Máme uzavřenu předmanželskou smlouvu a i tato věc je v ní ošetřena, exekutoři nemají šanci. A o dům ani o své peníze už Iveta vůbec nepřijde. Ten, kdo po jejím majetku touží, ať si na něj nechá zajít chuť,“ vysvětlil Pomeje.

Termín 5. září mají Iveta a Jiří vybraný už několik měsíců. Jenže… „Šaty nejsou ještě hotové, Iveta si pro ně půjde až ve čtvrtek. A nejsou ani prstýnky. Vypadá to, že všechno budeme vyřizovat na poslední chvíli,“ trochu se obává ženich.

Iveta prý dokonce ani neví, co bude mít modrého, půjčeného a nového, jak velí pověry a tradice. Rozhodne se až těsně před svatbou.

Jedno však vědí oba zcela jistě. Ani při této výjimečné životní situaci se nedotknou alkoholu. „Slavnostní svatební přípitek bude modrým pramenem, ten se hodí ke krásným skleničkám, které nám pro tuto příležitost vyrobil jeden jihočeský sklář,“ řekl Pomeje.

Nabízí se otázka: Proč tak okázalá a hlavně drahá svatba? Neměli by budoucí novomanželé spíš šetřit?

Reklama