64dc9471a6e54blobid0.png

Letní měsíce jsou jako stvořené pro radovánky a odpočinek s rodinou. Čas strávený na pláži, ve stanu a výletech nabízí nejen nezapomenutelné zážitky, ale také možnost načerpat novou energii a užít si společné chvíle plné radosti a smíchu. Přestože letní dovolená i volný víkend patří mezi nezapomenutelné chvíle, mohou se vyskytnout i neočekávané situace, které vše zkomplikují. Prasklý nafukovací kruh a člun nebo rozlepená bota mohou výlet zhatit. Při výletech do přírody či kempování se mnohdy něco rozbije nebo odlepí. Naštěstí existují řešení, která vás rychle zbaví starostí.

S aktivním letním životním stylem přichází i nutnost údržby a oprav. Prozradíme vám základní postup pro opravu bot, hraček, prasklých nafukovacích kruhů, člunů i matrací, aby vaše letní zážitky zůstaly bezproblémové a plné radosti.

64dc944dbef96obrazek.png

Jak na rychlé a účinné opravy?

1) Nejprve očistěte a omyjte prasklou oblast lepeného předmětu – nafukovací kruh, člun nebo botu. Ujistěte se, že je povrch suchý a čistý, aby lepidlo mohlo správně přilnout.

64dc8164aa2e0obrazek.png

2) Použijte lepidlo, které je vhodné pro lepené materiály. Nanášejte v tenké vrstvě na obě plochy. Vrstvu lepidla nechte odvětrat cca 10–15 min., potom oba lepené díly přiložte a pevně stlačte.

3) Pro pevnost spoje je rozhodující síla stlačení, ne doba trvání tlaku. Konečnou pevnost dosáhnete po 24 hodinách.

64dc8198adb01blobid0.png

Kvalitní lepidla pro každou příležitost!
Na neviditelné a pevné spoje na lepení rozbitých věcí včetně člunů je rozhodně specialista Pattex Chemoprén Transparent. Hodí se i na lepení kovu, dřeva nebo i mušliček a kamínků kovových doplňků či flitrů. Takže z dovolené můžete přivézt opravdu originální dárečky.64dc81f0b3c1fobrazek.png

Na botky i pohorky je jasnou volbou Pattex Chemoprén Obuv.  Lepí a pevně spojuje opravdu širokou škálu materiálu, takže s ním spravíte boty od kožených až po textilní. Troufnout si s tímto lepidlem můžete i na dřeváky. Spoje jsou po slepení pevné, ale zároveň pružné, aby vydržely dobíhání vlaku, vášnivé tango i hopsání na hřišti. Proto Pattex Chemoprén Obuv ocení sportovci i maminky.

Ať už se vydáte stanovat, na pláž nebo za jiným dobrodružstvím, můžete si být jistí, že vaše vybavení bude v perfektním stavu díky kvalitním lepidlům Pattex Chemoprén. Užijte si léto naplno a nechte starosti stranou!

Mrkněte na další lepidla Pattex a jejich možnostech lepení na www.pattex.cz.

Potřebujete slepit boty, nafukovací člun nebo si chcete udělat krásnou dekoraci mušliček z vaší letní dovolené?

Pak se zapojte do testování lepidel Pattex Chemoprén ZDE


64dc823395df1obrazek.png

Reklama