shutterstock-1175161087.jpgFoto: Shutterstock

Prague Golf & Games
V pražské ulici Opatovická si na své přijdou nejen milovníci tohoto nenamáhavého sportu, ale i historie. Tamní minigolf je totiž inspirovaný legendami, historií staré Prahy i českými dějinami celkově, což se odráží zejména na zajímavých dekoracích. Minigolf je krytý a celý neonově ozářený. Takže tajemná atmosféra je ještě podtržena.

Minigolf v Hluboké nad Vltavou
Krásným okolním prostředím se může pochlubit hřiště v Hluboké nad Vltavou s osmnácti jamkami. Hrát se dá navíc i večer za osvětlení, což poskytuje romantický zážitek. Příjemným doplňkem je relaxační hudba a zurčení jezírek a potůčků. Sportovní areál nabízí i další možnosti vyžití, je tam třeba plážový volejbal, půjčovna paddleboardů, koloběžek apod.

Adventure minigolf Kunratice
V pražských Kunraticích je k dispozici kombinace vnitřního a venkovního hřiště. Sedmnáct jamek je krytých a pět se nachází venku. Jednotlivé dráhy jsou pokryté umělou golfovou trávou, aby byla simulace skutečného golfu co nejvěrohodnější. Během hry narazíte na překážky v podobě terénních nerovností, vodních pastí i písečných bunkrů.

Adventure golf Počepice U Radešínka
Vyřádit se s dětmi můžete i v obci Počepice. Ta se nachází ve Středočeském kraji, na Sedlčansku. Hřiště tvoří osmnáct jamek a jedním z prvních, které byly v České republice založeny. Areál je zasazený do klidné krajiny a součástí je i rozhlehlá zahrada s vodopádem.

Adventure golf Olešná
Na okraji Frýdku-Místku na břehu přehrady Olešná je další možnost zahrát si minigolf. I v tomto případě se hraje na kvalitní umělé golfové trávě a nechybí nejrůznější nerovnosti. Až dohrajete, můžete se navíc odskočit zchladit do přehrady.

Funspot Adventure minigolf Lipno
Stejnou zábavu nabízí i areál u Lipna. Osmnáct jamek je zasazeno do terénu botanické zahrady. Na místě je i vodopád, jezírka a okrasné rostliny. Je možné si zahrát i večer. Hru doplňuje holografická projekce a romantická hudba. Super zážitek pod hvězdami.

Fantasy golf Zoo Plasy
V okrese Plzeň-sever je menší zoologická zahrada Plasy. Její součástí je i minigolf, díky kterému absolvujete malou cestu kolem světa. Začíná se v Japonsku, pokračuje Karibikem, Islandem, Řeckem a dalšími místy. Areál je plný tematických dekorací, jako je pirátská loď nebo hrad hraběte Drákuly.

Minigolf Brno Stadio
Zrekonstruovaný areál na minigolf je k dispozici také v Brně, kde lze využít i speciální akci v podobě každé páté hry zdarma. Jde o klasické dráhy a k večeru se zapíná osvětlení. 

Čtěte také:

Reklama