Zkuste zavřít oči a v duchu vyslovit slovo LÉTO… Schválně – co se vám jako první vybaví?

Asi většině z nás jako první přijde na mysl dovolená, moře, oddych, slunce, zábava…

 

A právě ono poslední slovíčko, tedy zábava nás v redakci inspirovalo k tomu, aby magazín Žena-in.cz byl pro vás tím hlavním zdrojem letní zábavy, aby Žena-in.cz byla jakousi kamarádkou, na kterou je vždy ve chvílích nudy či smutku spolehnutí.

 

Jistě jste zaznamenaly, že vám od začátku prázdnin přinášíme řadu článků, ze kterých ta pravá letní atmosféra přímo dýchá.

Snažíme se vám přinášet jak vážná letní témata, tak i vyloženě letní oddychové čtení a v neposlední řadě jsme nezůstali pozadu ani se zábavou….

 

Zábava na magazínu Žena-in.cz – víte, o čem je řeč???

Pokud se vám nyní vybavila naše Velká letní soutěž aneb věrnost se vyplatí II., pak máte skutečně přehled o tom, co se na našem magazínu děje!

 

Zapojila jste se do soutěže?
Sbíráte poctivě písmenka?

Jásáte nad každým modrým políčkem, které značí, že jste úspěšně splnila další týden v této parádní soutěži?

Jste celá napnutá, zda právě váš nick zazní při vyhlašování výherců?

 

Pokud souhlasně pokyvujete hlavou, pak věřte, že máme opravdu radost!

Velká letní soutěž je totiž jakýmsi dárkem pro vás, naše věrné čtenářky.

 

Ceníme si toho, když se na náš magazín rády vracíte, když se zajímáte o vše nové, když vám není lhostejné, co se u nás děje.

Váš zájem o magazín Žena-in.cz nám vždy vykouzlí úsměv na tváři a je pro nás tou nejsilnější motivací.

 

A právě za to, že jste, jaké jste, že dokážete ocenit naši práci, vám právem náleží tento dárek v podobě naší Velké letní soutěže.

Věříme, že fantastické ceny, které můžete vyhrát, vás povzbudí k tomu, abyste právě vy pokusila štěstí, abyste právě vy doufala v to, že vyhrajete například 20 000 korun českých, nebo úžasný zájezd na Kanárské ostrovy.

 

Ostatně – víte, že již padla první jména výherců v týdenní soutěži?

Čtenářky Killer Queen a Ajiii se radují z kosmetických balíčků, které vyhrály právě díky Velké letní soutěži a vězte, že rozšířit řadu výherců není vůbec složité!

 

Nemusíte dělat nic víc, než se pravidelně vracet na náš magazín!

Složité vyhledávání slov? Řešení logických úkolů? Zběsilé klikání? Tak to opravdu není třeba k tomu, abyste vyhrála jednu z nádherných cen!

 

Říkáte, že jste Velkou letní soutěž objevila až nyní? Jste smutná z toho, že již nemáte šanci vyhrát? Pak máme i pro vás radostnou informaci!

 

Šanci vyhrát máte stále! To, že jste propásla start naší soutěže, skutečně není důvodem k tomu, abyste se nyní nemohla zúčastnit, nebo snad přišla o možnost vyhrát! Kdepak!

Hlavu vzhůru, šanci má totiž opravdu každý!

 

Nevěříte?

Pak si pozorně přečtěte Pravidla Velké letní soutěže, zajděte na diskusi, a nezapomeňte se podívat na výhry, které jsou pro vás připraveny!

Pokud stále něčemu nerozumíte, je zde i  Nápověda, a pokud snad chcete znát Nejčastější dotazy ohledně soutěže, pak stačí kliknout SEM.

 

My vám všem pochopitelně držíme palečky, a věříme, že vás naše Velká letní soutěž oslovila, že se vám líbí a že vám dopomůže k tomu, aby se pro vás toto léto stalo skutečně nezapomenutelným!

 

Užívejte si, soutěžte, vyhrávejte!

Krásné léto a moře zábavy nejen s magazínem Žena-in.cz Vám přeje

 

 

Reklama