Dovolená na Tenerife je opravdu odpočinek. Pokud se vydáte na tento Kanárský ostrov s dětmi, pak s nimi vyrazte do Loroparku. Je to opravdu výlet, který stojí za to. Lístky si můžete zakoupit rovnou u delegátky cestovní kanceláře, je to pohodlnější, než pak stát před parkem frontu na vstupenky.

 

Je to obrovský zábavní park s největší papouščí kolonií na světě. Nachází se na předměstí přístavu Puerto de la Cruz a dostanete se tam snadno buď autobusem, kterým park sváží své klienty, nebo vypůjčeným autem. Podle toho, jak daleko od Loroparku bydlíte, také taxíkem.

 

V parku je nepřeberné množství zábavy. Hned u vchodu dostanete podrobnou mapku s jednotlivými pavilony a místy, kde se každý den několikrát denně provozují různá show se zvířaty jako jsou delfíni, kosatky, papoušci, lachtani… Na mapce jsou také vyznačeny restaurace a místa, kde si mohou děti v klidu hrát.

 

Celý den budete mít co dělat, děti si užijí zábavy a vy budete mít dobrý pocit, že zažily něco, na co budou vzpomínat.

 

Naše reference: Loropark je opravdu obrovský, za celý den jej není možné projít, hlavně s menšími dětmi. Na mapce jsou vyznačeny i časy jednotlivých show, takže se nemusíte bát, že vybranou show nestihnete.

Z parků, které jsme už navštívili, tento patří k nejlepším. V parku jsou i exotická zvířata jako gorily, tygři, žraloci, zejména vodní svět je udělaný moc pěkně. Show netrvají moc dlouho, takže to tak akorát stačí, aby se děti pobavily a nezačaly se nudit.

http://www.loroparque.com/ - stránky Loroparku na Tenerife

 

Jak se dostat na Tenerife?

Na Gran Canarii, na Fuerteventuru a další Kanárské ostrovy se můžete vydat s naším největším touroperátorem pro tuto oblast – cestovní kanceláří Canaria Travel - více informací najdete na adrese www.canariatravel.cz nebo přímo v kanceláři Canaria Travel v Praze 1, Jungmannova 6, případně na telefonu: +420/221969224 nebo +420/221969234,  mobilní operátor 602313049,  fax 224946391 nebo 224 948025.