Máte doma předškoláčka a chcete mu připravit zábavu na prázdniny? Pokud chcete udělat svým dětem radost, hledejte inspiraci u Zapf Creation.
 
Tip pro slečny

Panenka BABY born® Speciální edice - víla
5b30c8af6374bobrazek.png

Chcete mít doma originální panenku BABY born®, kterou jen tak nikdo nemá? Sáhněte po některé z limitovaných speciální edic! Panenka má stejné funkce jako klasická panenka BABY born®, ale místo do klasického miminkovského bodíčka je oblečena do krásných šatiček, kterým jsou přizpůsobeny i všechny doplňky. Co třeba BABY born® jako víla? No není překrásná? Má nádherné nabírané šatičky z jemné látky, ozdobené třpytivými potisky motýla a draka a dlouhou fialovou stuhou. Nechybí jí ani třpytivá křidélka. Třešničkou na dortu je náhrdelník s dráčkem.
Doporučená maloobchodní cena: 1749 Kč.
5b30c96737defobrazek.png

L.O.L. Surprise Confetti Panenka
5b30c8c2c4294obrazek.png

Rozbal 9 překvapení, které jsou schované uvnitř L.O.L. Surprise koule!  Uvnitř najdeš skvělé samolepky a krásnou panenku s různými doplňky.  Překvapením je i samotné rozbalování! Zatáhni za stužku a z koule se vysypou barevné konfety. Panenka bude navíc po namočení do vody buď plakat, čůrat, plivat anebo změní barvu. Kterou si rozbalíš ty?
Doporučená maloobchodní cena: 399 Kč
5b30c98575720obrazek.png

Skvělý tip pro malé neposedy

Ťapací autíčko Cozy Coupe
5b30c8e110707obrazek.png

Ťapací autíčko Cozy Coupe je jedna z nejoblíbenějších hraček Little Tikes. Batolata tohle autíčko prostě milují. Autíčko má veselý design a děti s ním mohou velmi lehce a zcela intuitivně manévrovat. Nechybí funkční klakson a malý úložný prostor na hračky, které je potřeba přemístit. Hodí se k použití uvnitř i venku. Autíčko Cozy Coupe děti podporuje v aktivní hře, představivosti a pomáhá s rozvojem motorických dovedností.  K dispozici více druhů pro holčičky i kluky.
Vhodné pro děti 1,5 – 3 roky.
Cena: od 1499 Kč

Bazén, rybník, moře s Little Tikes Svítící fontánkou si děti užijí vodní zábavu všude

Little Tikes Svítící fontánka
5b30c94a52ba9obrazek.png

Veselá vodní fontánka umí plavat na hladině, svítit a stříkat kolem sebe vodu! Ve vodě nebo v bazénu si s ní děti užijí tolik legrace!
Ve vodě plave na hladině a přitom se otáčí
Ve vodě svítí a stříká kolem sebe vodu
8m+
Dop. MOC: 279 Kč
5b30c99aa9e81obrazek.png
 

Reklama