Tentokrát pojedeme za zvířátky do Havířova, i když těm od Lalici by byla dnešní výhra k ničemu. Všechna jsou totiž vyrobena z květů. Pokochejte se hezkými fotkami!

Vážení a milí, můj příspěvek by mohl nést název Cestování za zvířaty.

Havířov se v sobotu promměnil v krásnou zahradu plnou zvířátek vyrobených z květin. Konala se u nás akce Havířov v květech. Skupiny floristů vyráběly z květin různá zvířata. U dospěláků vyhrála Volavka u dětí Motýl. Přikládám fota,aby jste se mohly při pondělku kochat. I počasí nám přálo, ráno bylo pod mrakem, ale pak se vyčasilo.

a

s

d

f

g

h

j

l

 

Hezký den lalica

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Lalico, moc děkujeme za hezké fotky, i když trochu mimo dnešní téma. Jestli jsi to na obrázku s tím pejskem ty, určitě máš i nějaká pravý cestovatelský zážitek. Sem s ním! Simona

A vy, milé čtenářky, už máte určitě dnešní vstávání za sebou a těšíte se na dnešní příhody z cestování se zvířaty. Pište, vím, že majitelek čtyřnohých i opeřených potvůrek všeho druhu je mezi vámi mnoho, takže je o čem psát. Pro dvě nejzajímavější přispěvatelky zde čeká přípravek pro pejsky Tranquil, který se hodí jak na cesty, tak třeba na Silvestra na zklidnění strachu z dělobuchů.

Moc se těším a čekám na adrese:

redakce@zena-in.cz

Reklama