Za zhubnutí "cesta kolem světa"
 
Jsou dny, kdy se svou krásou zabývám, a dny, kdy jsem přesvědčená, že jsem ta nejkrásnější, a dny, kdy je mi fuk, jak vypadám.
 
Měla jsem ovšem za dob svého manželství i období, kdy jsem ještě měla tendenci učinit krásným svého (nyní již ex-) manžela. Po pár letech manželství nabral více než pár kilo a já vedle sebe chtěla mladistvě vyhlížejícího muže, nikoli pupkatého mužíka s lalokem pod bradou. I rozhodla jsem se motivovat ho způsobem určitě nevšedním, a tak jsem mu jednoho únorového dne (trochu v legraci) řekla, že když se mu podaří do května zhubnout 10 kilo, zaplatím mu cestu kolem světa. Nikoli ovšem tu od CK Fischer, nýbrž tu ve vykřičeném domě.
V té době by mne přišla na nějakých 6 000 korun.
 
Znala jsem dobře svého ex. Věděla jsem, že má velmi slabou vůli (a pokud jde o jídlo, nemá vůli prakticky žádnou). Ale že na druhou stranu  to byla pro něj slušná motivace, neboť možnost, užít si něco takového bez utajování, pro něj měla velkou přitažlivost. Ale i tak jsem si byla na 99,9 % jistá, že 10 kilo nezhubne, neboť touha po dlabanci převýší vše ostatní. Doufala jsem však, že v rámci své marné snahy zhubne alespoň o pár kilo (a já sázku stejně vyhraji).
 
Bože, jak jsem se zmýlila.... Přišel březen a můj muž i obě děti dostali salmonelózu. Já jediná, která jsem dané jídlo nejedla, jsem zůstala zdravá. Manžel a starší syn skončili v nemocnici na kapačkách, mladší synek měl lehčí formu a zvládli jsme to doma. Všichni tři vyvázli bez následků, ovšem můj muž přišel z nemocnice o 10 kilo lehčí.
Už jsem se viděla, jak platím tu šílenou sumu za jeho požitek v bordelu... (a nadávala jsem si, jaká jsem to kráva). Naštěstí můj ex do května těch 10 kilo zase nabral, takže jsem nebyla zkrácena na penězích, ani na cti :-).
Ovšem podobně připitomnělou sázku jsem mu už nikdy nenabídla...
 
Kadla
Milá Kadlo,
způsob, jakým donutit manžela k odtučňovací kúře, je opravdu kuriozní...
Reklama