Čtenářka telelot nám poslala úsměvný příběh, vlastně starý vtip, ale k dnešnímu tématu dne se hodí jako prdel na hrnec.  Děkuji Vám telelot za váš příspěvek.

Za ženská práva určitě bojovat smysl má, ne však se zbraní, ale s důvtipem, viz humorný příběh, který jsem kdysi někde četla:
Přijde manžel z práce a už u vjezdu ke garáži se nestačí divit, otevřená vrátka, převrácená vysypaná popelnice, na zahradě se prohánějí cizí psi, všude kolem roztahané hračky, kolo, koloběžka, zahradní nářadí, v předsíni jsou rozházené boty a bundy od dětí, školní tašky na zemi, rozbité zrcadlo, všude se svítí, vejde do kuchyně, tam neumyté nádobí, zapatlaný sporák, kastroly, hrnce a vařečky na zemi, na stole použité nádobí od snídaně, oběda.. v obýváku spousta hraček, rozlitý čaj, upatlaná televize od dětských ručiček, převrácené květináče s vysypanou zeminou, spadlá garnýž se záclonou, počmáraný kocour, … ze záchoda roztahaný toaletní papír po půlce bytu, obsah z nočníku vedle mísy, v dětském pokoji neskutečnej rambajs, děti ječí a  skáčou si div ne po hlavě, ještě umazaný od oběda, co zeď to jiné umělecké dílo, rozbité okno i lustr… celý zděšený vlítne do ložnice a tam leží manželka v pyžamu a spokojeně si čte knížku. Tak se jí zeptá: „Prosím tě, co se tady stalo, co to má znamenat?!?“ A ona mu s úsměvem odpoví: „No, miláčku, víš, jak se mě vždycky ptáš, co že jsem vlastně celý den dělala??Tak dneska, dneska jsem nedělala vůbec nic!!!

Tak přeji všem ženám, které mají doma NĚKOHO takhle „vtipného“, aby našly smysl pro humor a pokud není možná domluva, tak aby to zkusily podobným způsobem.. :o):o)

nick: telelot
Text nebyl redakčně upraven


Dnes bylo na našem magazínu téma:

  • Cítíte se  ve společnosti diskriminována?
  • Stala se vám nějaká nepravost, jen na základě vašeho pohlaví?
  • Má ještě dnes smysl bojovat za ženská práva?
  • Mělo by být ve vedení firem, v politice atd. více žen?
  • Nebo vám lezou genderové bojovnice krkem?

Své příspěvky jste posílaly na náš e-mail:

redakce@zena-in.cz

A za chvíli vám napíšu, komu už putuje domů kytice za odměnu…

Reklama