V květnu probíhala na našich stránkách soutěž, ve které vyhrála čtenářka s nickem Sama bytové doplňky od firmy STYLTEX v hodnotě 18 000 Kč. Ještě jednou dodatečně gratulujeme!

 

A protože se nám šťastná výherkyně ozvala, podělila se s námi o svou radost a napsala nám, jak s výhrou naložila, rozhodli jsme se její e-mail zveřejnit. Protože jak se říká – sdělená bolest, poloviční bolest - a sdělená radost, dvojnásobná radost…..

------------------------------------------------------------------

 

Milá redakce Žena-in.cz,

děkuji vám, že jste pořádali soutěž s firmou Styltex, a firmě Styltex děkuji za to, že do soutěže věnovala tak báječnou cenu. Nejprve jsem se soutěže nechtěla zúčastnit. Tedy, ne že bych nepotřebovala to, co bylo napsáno jako výhra, ale proto, že jsem nevěřila, že to, co si podle obrázku vyberu, bude stejně vypadat i ve skutečnosti. Ale protože peníze postupně mizely v přestavbě bytu, bylo mi jasné, že na záclony a jiné doplňky už mi nic nezbude.

Zkusila jsem štěstí a vyhrála. Má radost z toho, že až byt doděláme, budu ho mít čím zkrášlit, mi usnadňovala život v rozestavěném bytě. (přikládám foto staveniště - kuchyně). Po vaší informaci, že jsem vyhrála, jsem začala vybírat na stránkách styltex.com, co si vyberu.

Ohledně záclony bylo jasno okamžitě. Dokonce i můj manžel zvolil bez rozmýšlení tutéž co já. V obchodě Styltexu jsem ji podle čísla našla mezi vzorky, a tak jsem se přesvědčila, že u firmy Styltex se opravdu snaží nabídnout fotografii zboží tak, jak vypadá ve skutečnosti. (fotografie záclony v ložnici).

Stejným způsobem jsme vybírali tapety, i když jsme si nakonec půjčili vzorník domů a vybrali si jiné než původně ze stránek. (foto zatím nemám, protože jídelna ještě není hotová)

Potahovou látku, kterou jsem si vyhlédla na netu, jsem bez problémů objevila i ve vzorkovně firmy Kolowrat, takže bylo hned jasno: Tu a žádnou jinou! Nechali jsme s ní potáhnout původně bílý, ovšem již dost flekatý rozkládací gauč, aby se v našem novém obýváku lépe vyjímal. (obrázek gauče před a potom). Kromě potahové látky na gauč jsme si vybrali ještě žlutou látku na úpravu staré skříně. Jak to dopadlo, můžete vidět na obrázku. (foto skříně s látkovou výplní dveří - před a potom)


Přeji všem ženám-in, aby se na ně v nějaké soutěži usmálo štěstí.

Sama.osobně

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

K závěrečnému přání šťastné výherkyně se připojujeme i my v redakci. Přejeme Vám všem hodně zábavy při soutěžení na našem magazínu a mnoho radosti z výher.

 

Pokud chcete vidět fotografie v originální velikosti, klikněte na náhledy!!!