Probudila jsem se do krásného rána s úsměvem na rtech.

Konečně si mohu obout ty nové lodičky co mi doteď hnily ve skříni. Co na tom, že jsem kvůli těm vysokým podpatkům nestihla autobus do školy, dyť za hoďku jede další (to nejdůležitější je, aby mi to slušelo).

Tak jsem sebou kecla spokojeně na lavičku, vytáhla cigára a v klidu pokuřovala. Si tam sedím ve vší té své spokojenosti, když tu u mě brzdí povědomé auto. Ven se řití otec. Cigáro mi vylítlo z pusy, to jak brzdí tátova dlaň o mou krásnou hlavičku. Nějak nezvládl zjištění, že kouřím. Taky mu to říkám, ale v tu ránu schytám další, tak už radši mlčím a nechávám se odvézt do školy (ani jinou možnost nemám).

Táta celou dobu křičí, ale fakt nevím co. On takhle křičí kvůli každý blbosti, tak jsem se naučila vypnout a přikyvovat. To jsem nikdy netušila, že se budu tak těšit do školy. Konečně brzdí a já můžu vystoupit. Je deset minut před zvoněním.

Paráda, matikář mě alespoň neunudí k smrti. Vstoupím do třídy, zažbrblám omluvu, ale ten tyran mě převez. Prý psali desetiminutovku a já ji ještě stihnu na tabuli. Jaká čest. Tak mi přibyla kule jak Brno.

Domů vůbec nepospíchám. Táta už stejně všechno volal mamce, tak potřebuje čas se uklidnit. Beru to kolem zahradní restaurace a tam sedí tlupa borců. Jeden mě zmerčí, aby ne, když mi to tak sluší, a přes celou ulici volá: ,,SLEČNO!!! SLEČNO!!!" Obracím na něj hlavu a čekám, co z něj vypadne za lichotku: ,,SLEČNO, VY JDETE JAK POSRANÁ !!!!" A já začínám mít na ty debilní boty pořádnej vztek.

Kdyby nebylo těch bot, tak mi neujel autobus. Kdyby mi neujel autobus, táta by nezjistil, že kouřim, a přišla bych včas do školy. Tím pádem bych nedostala kuli, protože bych všechno opsala od chytrého Nováka, a tohohle hulváta bych vůbec nepotkala.

K.


Děkujeme za nádherný příspěvek :)

A co Vy, milé ženy-in? Co mohlo za Váš největší den blbec? Napište nám o tom!

redakce@zena-in.cz

Reklama