Historky ze svateb bývají vděčné téma ještě dlouhé roky poté. Andrein (32) příběh by většinu z nich strčil do kapsy. To by jej ale nesměla před celou rodinou i svým manželem úzkostlivě tajit.

Na svatbu své neteře Sabiny se těšila. Ostatně ona a její bratr Marek byli pro Andreu tak trochu jako mladší sourozenci. Měla k nim věkově blíže, než ke svému vlastnímu bratrovi, jejich otci, který byl o osmnáct let starší.

Po formální hostině se rozproudila pořádná zábava. Tančilo se, popíjelo, a tak když za Andreou přišel její manžel s tím, že už jde spát, jen mu popřála dobrou noc. „Já unavená nebyla, ale slíbila jsem, že za ním přijdu co nejdříve. Jenže znáte to, do naší chatky jsem zamířila až nad ránem a notně… řekněme veselá. Cestou mi hlavou běžely plány, jak svého muže vzbudím a pomiluju se s ním. Potichu jsem otevřela dveře a nechala zhasnuto. Šaty šly dolů a já tiše vklouzla nahá do postele. Nevěděl o mně, spojeně oddychoval. Já se k němu přitiskla a začala mu žužlat ucho. Byl hned vzhůru a moje důvěrnosti mi bohatě opětoval. Musím říct, že mě trochu překvapil. Čekala jsem, že bude dělat větší drahoty, když byl rozespalý. Ale nejspíš to prostředí, atmosféra a moje svádění udělaly své. Bylo to divoké, vášnivé, takže jsme hned na to spokojeně usnuli,“ popisuje svůj příjemný zážitek Andrea.

To probuzení!

Když se ale ráno probudila a objala svého muže, krve by se v ní nedořezal. „Místo mého Dana tam ležel Marek, můj synovec. Nevěřila jsem vlastním očím! Nejdřív mě napadlo, že se ti dva ráno prohodili, aby si ze mě vystřelili. Jenže když se probral i on, jeho stejně vytřeštěný pohled mluvil za vše. Vyhrkl jen, co tam dělám, a stydlivě se přikryl. Pomalu nám oběma začalo docházet, co se vlastně stalo. Já si spletla chatku a omylem vlezla k němu! Vyjela jsem na něj, proč se se tedy mnou miloval. Splést si mě se svou přítelkyní nemohl, žádnou tu neměl. Na to mi jen suše odvětil, že měl za to, že za ním přišla svědkyně jeho sestry, se kterou celý večer flirtoval a zval ji k sobě. No to byl teda gól,“ červená se Andrea při té vzpomínce ještě dnes.

žena

Tehdy se oblékla a zmizela z chatky rychlostí blesku. Byla vděčná, že se probudila dříve, než její bratr s manželkou. Ti totiž spali ve stejné chatce jako Marek, jen ve vedlejším pokoji. Andrea zaběhla do sousedního příbytku a padla do postele k manželovi. Naštěstí ještě spal.

Hlavně mlčet

„Vůbec se mi nechtělo jít na společnou snídani. Bylo mi tak moc hanba. Ještě že jsme o tom věděli jen my dva! I když dámskou návštěvu v Markově posteli můj bratr přece jen zaregistroval. Však se ho taky ráno rozverně vyptával, která dračice že ho poctila svou hlasitou návštěvou. Kdyby jen tušil! Synovec naštěstí zarytě mlčel a zíral do míchaných vajíček,“ svěřuje se Andrea. Ta se hned dopoledne vydala do nejbližší lékárny pro pohotovostní antikoncepci, takzvanou pilulku „po“. Bála se totiž nechtěného těhotenství.

„Nijak jsme se nechránili, s manželem nepoužíváme antikoncepci, a tak mě děsilo, že by se mohlo přihodit ještě něco horšího než sex s příbuzným. Čekat dítě se synovcem, to ani nechci domýšlet. Už takhle mám ostudu na celý život!“ lituje svého omylu.

Čtěte také: