Období takzvaného militantního feminismu, pálení podprsenek a výkřiků, že by muži měli být do jednoho vyhubeni, neb jsou vlastně jakýmisi nepovedenými ženami, je snad už za svým zenitem. V dnešní době je populární feminismus uvědomělý - různé protidiskriminační kampaně a skloňování slovíčka gender na tisíc způsobů. Zaznívají geniální teze jako „Když se může mluvit o feminizaci školství, proč se nemluví o maskulinizaci armády?“ a podobně.

 

 

Za práva mužů
Muži se ovšem rozhodli, že ani oni se nedají zahanbit - tedy pardon, diskriminovat. Homosexuální muži (i ženy) už za svá práva bojují dávno, tak proč by se nemohli o svůj díl přihlásit i muži heterosexuální? A tak se jako houby po dešti vynořují různé spolky za práva otců, heterosexuálních mužů, pracujících mužů a další.

Hlavně svoboda! Nebo ne?
A ono není divu, že se někteří muži cítí útokem feminismu ohroženi - jak by ne, ve světě, kde už i prostá zdvořilost, jako otevření dveří ženě nebo darování květiny, může být označena za sexuální harašení, a tedy trestána! A přitom ženy neustále sexuálně haraší - nosí krátké sukně, odhalují bříška, vystrkují půlky z bokovek... Ale nenechte se mýlit, v zemi sochy Svobody už zazněly hlasy i proti tomuto bezohlednému konání a brzy se jistě dočkáme rozsudků!

přísloví - pobytu mimo obvyklý

Mlčící většina?
„Společnost, která upřednostňuje rovnost - ve smyslu rovnosti ve výsledku - před svobodou skončí tak, že nebude mít ani rovnost, ani svobodu,“ varoval nedávno zesnulý ekonom a liberál Milton Friedman. Jeho slova přijal za svá i Český svaz mužů. „Proč vznikl Český svaz mužů?“ ptají se zakladatelé této organizace. A sami si odpovídají: „Protože přišla společenská potřeba. Dnes existují desítky různých organizací, které bojují proti diskriminaci. Bojují za práva žen, homosexuálních menšin, etnik atd. Každodenně pod heslem rovnoprávnosti ukrajují práva většině, která je tolerantní a většinou bohužel mlčící.“

Nemáme nic proti ženám!
Heterosexuální muži vytáhli do boje proti feminismu a pozitivní diskriminaci. „Rozhodli jsme se nestranně ukázat, o co vlastně usilují organizace a skupiny bojující za ženská práva, a upozornit na skrytá nebezpečí či případné dopady. Zveřejníme nepravdy, které často šíří,“ říká viceprezident organizace Miroslav Salač. „Nemáme nic proti ženám. Nám se ženy líbí. Přijde nám proto šílené být kriminalizováni za to, když ženě podržíme dveře, pomůžeme jí do kabátu, řekneme jí, jak jí to dnes sluší, případně se na ni usmějeme. Nesouhlasíme s presumpcí viny, kterou prosadily feministky do našeho právního řádu.“

přísloví - specificky detekovány a

Co si o organizacích jako je Český svaz mužů myslíte Vy? Jsou muži diskriminováni? Musí se hájit před útokem feministek? Nebo mají pravdu feministky a muži diskriminují ženy? Má mlčící většina dále mlčet, nebo nastal čas promluvit? Na čí stranu se přidáte Vy?

Reklama