Hledání práce je vždy spojeno s velkým očekáváním, co všechno nové zaměstnání přinese. Noví kolegové, pracovní prostředí a v neposlední řadě platové ohodnocení a benefity. Je tedy extrémně důležité udělat ta správná rozhodnutí, aby tato očekávání byla naplněna co nejvíce. Za tímto účelem je dnes zcela běžné obrátit se na profesionální firmy, zabývající se vyhledáváním pracovních příležitostí šitých každému uchazeči zcela na míru. 
 

Jak se ukázalo, lidé v regionech však zatím spoléhají především na místní tisk, speciální inzertní periodika nebo vývěsky firem. Zapomínají tak na vlastně ten nejjednodušší, nejaktuálnější a také nejspolehlivější způsob – specializované internetové portály. A přitom právě tam se pracovních příležitostí nachází nejvíce. Například server www.prace.cz jich nabízí padesát až sedmdesát tisíc denně! Aby se internet v případě hledání nového zaměstnání naučili používat lidé ze všech koutů České republiky, vyrazili odborníci výše zmíněného portálu (podle hesla když nemůže Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi) na road show po čtyřech velkých městech.

 

To, že se dá práce nalézt snadno a rychle se tak zájemci dozvěděli v Plzni a Českých Budějovicích, ve čtvrtek 12. června je na řadě Masarykovo náměstí v Jihlavě a týden poté (18. června) Masarykovo náměstí v Ostravě. Po celý den jsou ve stanu připomínajícím obývací pokoj (protože dnes můžete najít práci v klidu doma na pohovce) odborníci na personalistiku připraveni ukázat zájemcům jak na internetu práci hledat, třídit nabídky a jak na ně odpovídat. Navíc každý, kdo si v průběhu dne založí agenta - službu, která za vás zdarma prohledává nabídky práce a o těch nejzajímavějších vás informuje prostřednictvím e-mailu, má šanci ve večerním slosování vyhrát fotoaparát. Všech setkání se účastní zástupci největších místních zaměstnavatelů, kteří informují o aktuální nabídce jednotlivých pozic ve své firmě.

 

Pokud právě hledáte ten správný job a máte to do Jihlavy nebo Ostravy kousek, určitě přijďte. Nejenže vám odborníci v červených tričkách s logem www.prace.cz pomohou najít vaše vysněné zaměstnání, ale také se třeba budete moci vyfotit při svém prvním pracovním dni zbrusu novým fotoaparátem.            

 

 

Reklama