5ef311e9dae54obrazek.png
Karlovarský kraj je jedním z atraktivních regionů, které nabízí skvělé vyžití pro návštěvníky nejrůznějších zájmů i věkových kategorií. Kromě tradičních léčebných pobytů zde najdete relaxační a wellness programy, rozmanité vyžití pro sportovce i milovníky poznávání přírodních unikátů či historických památek.

Kvalitní hotel na prvním místě
5ef311f742b18obrazek.png

Skvělou základnou pro odpočinek i poznávací pobyty je luxusní 4* hotel ASTORIA Hotel & Medical Spa, který leží v srdci Karlových Varů přímo naproti Mlýnské kolonády. Léčivé prameny tak mají hosté na dosah ruky. Hotel disponuje řadou komfortních pokojů s výhledem na kolonádu, bohatou nabídkou stravování i vlastní čajovnou, ve které si hosté mohou denně zdarma vychutnat čtyři druhy kvalitního čaje. Ubytovaní návštěvníci mohou přímo v hotelu využít lázeňské procedury po dohledem zkušených lékařů a terapeutů nebo si odpočinout ve vřídelní koupeli, v bazénu, sauně nebo solné jeskyni. Napětí z těla odstraní profesionální masáže nebo parafangový zábal. O hosty se tu denně stará příjemný a profesionální personál, připravený splnit jim každé přání.

Poznávání, kultura, výlety i sport
5ef3123308721obrazek.png

Okolí Karlových Varů nabízí celou škálu aktivit i pamětihodností. V blízkém okolí města se nachází například Boží Dar, rašeliniště SOOS, Slavkovský les, hrad Loket, zámek Bečov nebo klášter Teplá. Přímo ve městě stojí za návštěvu světově proslulá sklárna Moser nebo muzeum s výrobnou tradiční Becherovky. Sportovci ocení běžecké trasy v okolních lesích, turistiku, nordic walking, cykloturistiku, sjíždění Ohře, golfová hřiště, vodní svět nebo přírodní koupaliště. Okolní příroda láká k procházkám, děti potěší výlet lanovkou na rozhlednu Diana, Motýlí dům nebo minizoo, rodiče zase možnost hlídání dětí, aby si mohli chvíli odpočinout. Po celé léto zde budou navíc probíhat koncerty a další kulturní programy. To pravé si tu najdou jednotlivci na léčebných pobytech, páry na romantickém víkendu, rodiny s dětmi i skupiny přátel.

Výhodné balíčky i příspěvek od města
5ef3126403ca6obrazek.png

Letošní pobyt v Karlových Varech se navíc vyplatí. Město Karlovy Vary nabízí příspěvek až 5000 Kč na pobyt, hotely poskytují speciální pobytové balíčky za bezkonkurenční ceny. K mání je i slevová karta Karlovy Vary Region Card, která je až do konce léta za symbolickou cenu od 100 Kč. Zahrnuje více než 30 památek, kam je vstup zdarma, dalších 40 až s 50% slevou a hromadnou dopravu v Karlových Varech a Mariánských lázních zdarma. V kombinaci s výhodnými pobytovými balíčky ASTORIA Hotel & Medical Spa si letos můžete v Karlových Varech dopřát skutečně luxusní dovolenou.

Více na ASTORIA-SPA.CZ
5ef31277bea13obrazek.png

Reklama