Těšíte se na dovolenou na horké pláži? V hotelu, kde je český personál, který vám ve všem ochotně vyhoví? Máme pro vás super tip na Lanzarote!

 

Pokud se rozhodnete strávit svoji dovolenou na krásném a mystickém Lanzarote, doporučujeme Vám ubytování v Sands Beach Villas. Tento půvabný a klidný rezort s kompletně vybavenými apartmány je nejenom  v pěší vzdálenosti od nejlepších pláží se zlatým pískem, ale navíc nabízí svým klientům možnost koupání v 6 sladkovodních bazénech, jednom vyhřívaném bazénu a také v soukromé laguně s písčitou pláží. 

 

Během pobytu můžete vyzkoušet některou z hotelových restaurací. Dáváte-li přednost španělské kuchyni, určitě si pochutnáte v prostorách 200 let staré kanárské haciendy. Jste-li příznivci mezinárodní kuchyně nebo rádi spojíte jídlo se zábavou, určitě Vás nezklame restaurace Mai Tai na malém ostrůvku s krásným výhledem na oceán. Ani za večerní zábavou nemusíte odcházet z hotelového komplexu: Cabaret Club nabízí každý večer živá představení.

 

 

 

 

 

 

 

 

Pro aktivní návštěvníky nabízí SBV další možnosti pohybu, zábavy a relaxace: můžete se učit windsurfing přímo před hotelem v naší laguně, zahrát si tenis, cvičit aerobic, vyzkoušet hotelovou posilovnu, oddat se příjemné masáži anebo jen relaxovat na pláži.

Velkou výhodou SBV je česky mluvící personál na recepci, který vám podá veškeré informace ve vaší mateřštině a porozumí a vyjde vstříc všem vašim potřebám.

 

 

Dovolenou v tomto hotelu si můžete objednat a zakoupit v cestovaní kanceláři Canaria Travel

 

Více na www.canariatravel.cz

Na Gran Canarii, na Tenerife a další Kanárské ostrovy se můžete vydat s naším největším touroperátorem pro tuto oblast – cestovní kanceláří Canaria Travel - více informací najdete na adrese www.canariatravel.cz nebo přímo v kanceláři Canaria Travel v Praze 1, Jungmannova 6,
případně na telefonu: +420 / 221 969 224
nebo                        +420 / 221 969 234
mobilní operátor                  602 313 049 
fax                                     224 946 391 
nebo                                  224 948 025.