64f84a3d99546obrazek.png
Foto: Shutterstock

Hotel Atlantis v Dubaji – luxus na požádání

Tento pohádkový palác se nachází na uměle vytvořeném ostrově Palm Jumeirah v Dubaji. Arabské Emiráty jsou sami o sobě ukázkou luxusu a přepychu, takže samotný hotel tímto přímo překypuje. Aby toho nebylo málo, tak kromě zlatého vybavení najdete přímo u hotelu největší vodní park na světě s 2,3 kilometrů dlouhými tobogány. Dokonce si v rámci hotelu můžete prohlédnout obrovské akvárium s tisíci rybiček i žralokem.

Hotel má celkem 1 539 pokojů v různých cenových relacích, přičemž nejdražší je apartmá za 25 tisíc dolarů na noc.

Majitel hotelu Sol Kerzner řekl, že pobyt v dubajském hotelu je opravdový luxus a dá se považovat za zážitek. Každý by si alespoň jednou za život měl takový relax v podobě luxusního pobytu dopřát.Hotel Atlantis Royal Power na Bahamách – tropická dovolená s nádechem exotiky

Jako u každé destinace, i na Bahamách můžete žít levně, ale i draze, záleží na vašich preferencích. Jestli si chcete užít dovolenou se vším všudy a máte peněz na rozhazování, vaší pozornosti by neměl uniknout obrovitánský hotel na ostrově Paradise Island. Hotel má pokoj s názvem Bridge Suite, který byl před pár lety časopisem Forbes vyhlášen jako nejdražší hotelový pokoj na světě. Není žádnou výjimkou, že se tu pořádají svatby a velké akce.

Hotel se nachází přímo u tropické pláže s tím nejjemnějším světlým pískem. Pokud si potrpíte na gastronomii, garantujeme vám, že nebudete vědět, kam dřív skočit. Samozřejmostí jsou čerstvé džusy, několik druhů restaurací a kvalitní suroviny.

Proč je tento hotel výjimečný? Je vybavený v bahamském stylu, takže budete cítit onen autentický nádech. 

Zajímavost: V tomto hotelu se natáčel známý film Sestry na Bahamách, ve kterém si zahrály sestry Olsenovy.


Hotel Laucala Island Resort na Fidži – milion odstínů modré

Tento luxusní resort se nachází na ostrově Laucala, který je rozlohou velký asi jen 12 kilometrů čtverečních. 

Pokud si tento přepych budete chtít dopřát, připravte si sumu okolo jednoho milionu na noc s tím, že minimum rezervovaných nocí jsou čtyři. Není to ale tak jednoduché, musíte dostat povolení. Jakmile se vám ale otevřou brány do této nádherné rezidence, buďte si jisti, že už ji nebudete chtít opustit. Výhled na moře je neuvěřitelný a bůh ví, jestli vaše oči budou schopny rozeznat miliony odstínů modré. 

Je pravda, že tohle si může dovolit jen málokdo, ale pokud byste mezi vyvolené patřili, užijete si soukromého kuchaře, řidiče, dokonce i soukromou přistávací dráhu. Možná se ptáte, kdo takový luxus vlastní. Je jím Rakušan Dietrich Mateschitz, spoluzakladatel společnosti Red Bull GmbH. Ten na tomto místě vystavěl sídlo snů. Pronajali byste si jednu vilku?


Imperial Suite, Le Bristol Paris ve Francii – vznešený královský styl ve francouzském nádechu

Jako ztělesnění elegance si budete připadat v pařížském hotelu s rafinovanými prvky a luxusním zdobením. Ložnice v hlavním apartmá má decentní květinovou výzdobu s typickými francouzskými látkami. Hluboká vana a dvojí umyvadlo přidávají na pohodlnosti, a pokud budete mít jako hosté náladu, můžete si dopřát soukromou parní lázeň. Večeře v michelinské restauraci s šéfkuchařem Ericem Frechonem bude opravdovým zážitkem. K pařížské Eiffelově věži to budete mít jen pár kroků a z okna hotelu dohlédnete do majestátních hotelových zahrad. Tady si budete připadat jako králové. Ale něco za něco – pobyty v tomto královském paláci začínají na 346 tisících korun.

Zdroj: palma-travel, atlantis, dailymail, elitetraveler, oetkercollection

Čtěte také:

Reklama