Přijďte k nám na návštěvu a vyhrajte spoustu peněz! Nemusíte sem chodit pořád, ale čím častěji k nám přijdete, tím větší šanci máte na výhru. Možná už teď získáváte za přístupy na magazín soutěžní čísla...
Obyčejně má každý výherce nárok pouze na jednu výhru. Takže pokud vyhrajete první místo, o druhé a třetí místo již nemůžete soutěžit. Jenže hodinovky jsou tentokrát dvě.

První hodinovka:
Možná už odstartovala, potrvá do neděle. Odkaz, kde si můžete kontrolovat soutěžní čísla, prozradím o víkendu na hlavní straně v upoutávce.
Hrajeme o 1 000,- Kč
                    a 2x 500,- Kč

Druhá hodinovka:
Startuje v pondělí 8:00, končí v úterý 8:00. Svá soutěžní čísla si můžete kontrolovat tady.
Hrajeme o 3 000,- Kč

Jak to tedy je s výhrou?
V každé hodinovce můžete vyhrát jen jednou.
ALE!
Pokud vyhrajete v první hodinovce, můžete vyhrát i v druhé.
Když budete mít štěstí, získáte možná sladké 4 000,- Kč.
Už víte, co byste si za ně teď na jaře koupila?
Svetřík? Sáčko? Plavky? Sukýnku? Barvu na vlasy? Chlapa? Kosmetičku i s postelí? Masáž? Jídlo?
Je to na Vás!


Za každou hodinu, kterou  k nám přihlášený uživatel přijde, získá číslo. Pozor – za každou hodinu získá pouze jedno. Ze všech čísel pak počítač vylosuje ta, která vyhrají. Můžete získat až 56 čísel!

Příklad:
Přijdete na Žena-in.cz například v sobotu v rozmezí 9:00 až 9:59, obdržíte číslo 301. V neděli 8:00 až 8:59 obdržíte při vstupu na magazín např. číslo 1 540. 

Čili vaše soutěžní číslo bude 301 a 1 540. Pokud v úterý vylosujeme číslo 1 540, vyhrála jste!

Pokud si nepamatujete nebo neznáte tento typ soutěže, podívejte se SEM. V diskusi pod článkem jsou některé nejasnosti dovysvětleny…

Výherce zveřejníme pouze na stránkách magazínu. Výherkyně se o výhru musí přihlásit samy do 24 hodin od vyhlášení výsledků ze svého registračního e-mailu na marketa.brenikova@zena-in.cz a nesmí zapomenout poslat číslo svého účtu!!!


A k tomu, abyste si je opravdu za peníze od nás mohla koupit, chybí tak málo. Tak přijďte...

Reklama