Ať je to malé silné espresso, turecká káva s mlékem nebo french press do konvičky, začátek dne si bez hrnku kávy prostě neumíme představit.

Testování kapslí  L’Or  bylo proto pro všechny příjemnou záležitostí. Měli jsme možnost ochutnat různé druhy káv, od nejsilnějšího ristretta, káv z exotických krajin až po kávy elegantní středně silné chuti vhodné třeba na přípravu cappuccina nebo latté.

Po důkladném testování všech druhů nových hliníkových kapslí musíme uznat, že z nepřeberného množství řady L’Or espresso si vybere opravdu každý. Milovníci intenzivní chuti zvolí kávu ristretto nebo velmi silný onyx s hořkým kakaovým nádechem a nejvyšší intenzitou chuti 12. Obě se připravují do malých espresso šálků. Silnou kávu s plnou chutí a krémovou pěnou získáte z kapslí forza. Pražené mandle a lékořici zase poznáte v šálku kávy L’Or profondo s intenzitou 8.

Kávu s vůní koření a orientu hledejte v kapslích s označením India Karnataka. Šálek Papua New Guinea Highlands v sobě snoubí ovocnou chuť a sladkou vůní pocházející z dalekého vlhkého podnebí úrodných sopečných svahů.

Kávu, kterou si rádi připravíte do středně velkého šálku bude rafinované satinato nebo sametové Elegante s tóny citrusu a ostružin. Pokud z nějakého důvodu dáváte přednost kávě bez kofeinu, pak kapsle Decaffeinato bude dobrá volba pro pohodový večer.

Náš tip

Podlehněte zlatému pokušení v podobě kávových kapslí L´OR Lungo Estremo, které jsou odvážnou směsí exkluzivní kávy. Podmaní si vás neodolatelnou vůní praženého espressa podpořenou pikantními tóny a silnou a odvážnou chutí. Stupeň intenzity dosahuje 10 ze 14.
Kávové kapsle L´OR Lungo Estremo jsou k dostání v balení po 10 ks za doporučenou maloobchodní cenu 89, 90 Kč v běžných prodejnách potravin.

Ovocná směs podbarvená tóny citrusu a ostružin dodává kávovým kapslím Lungo Elegante jemný charakter, který podtrhuje zlatavá krémová pěna. Dopřejte si luxusní odpočinek s nádechem elegance a květinovým aroma. Unikátní Lungo Elegante dosahuje intenzity 6 ze 14.
Kávové kapsle L´OR Lungo Elegante jsou k dostání v balení po 10 ks za doporučenou maloobchodní cenu 89, 90 Kč v běžných prodejnách potravin.

Plná kořeněná vůně pražených mandlí a lékořice se ukrývá uvnitř kávových kapslí Lungo Profondo. Výrazná chuť a aroma vykouzlí z každého šálku kávy intenzivní zážitek. Stupeň intenzity kapslí L´OR Lungo Profondo dosahuje 8 z 14.
Kávové kapsle L´OR Lungo Elegante jsou k dostání v balení po 10 ks za doporučenou maloobchodní cenu 89, 90 Kč v běžných prodejnách potravin.

Kapsle L’OR jsou kompatibilní s Nespresso®* kávovary.

*Ochranná známka třetí osoby, není ve spojení s JACOBS DOUWE EGBERTS


 

Reklama